Relax Melite R3067B

Vaikiški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
125 mm
Kiti išmatavimai
15 mm
120 mm
35 mm 48 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: trečiadienis 24.7.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €6.59 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€15.48 €12.90 Nuolaida -17%
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €15.48

Apie „Relax“

„Relax“ tai labai sėkmingas čekų prekės ženklas, kuriantis madingus aksesuarus aktyviam ir sportiniam gyvenimo būdui. Kompanija didžiuojasi galėdama pasiūlyti patvarią ir kokybišką saulės akinių seriją visai šeimai, idealiai tinkančią sportui ir veiklai lauke.


Apie šiuos akinius

Kvadrato forma puikiai tinka deimanto formos veidui, o taip pat ir ovaliam ar apvaliam. Pilka akinių rėmelių spalva labai universali, ji tinka prie daugumos stilių, šukuosenų ir odos tipų. Permatomi akinių rėmeliai šiuo metu labai populiarūs. Puikiai dera prie įvairių stilių ir odos tonų. Ruda akinių lęšių spalva viena iš populiariausių. Tokie stikliukai labai gerai tinka esant įvairiam apšvietimui. Mėlyna akinių stikliukų spalva iš esmės slopina į akis patenkantį šviesos srautą Akinių lęšiai padengti veidrodiniu sluoksniu. Toks sluoksnis palengvina regėjimą esant ryškiai ir spiginančiai šviesai. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas. Šie saulės akiniai idealiai tinka sportui ir kitai aktyviai veiklai lauke

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.