Proclear 1 Day Multifocal (30 lęšių)

€25.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 17.9. Stock day info: Today 17. rugsėjo Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 17. rugsėjo rinkitės parametrus...
Prekyboje
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€25.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Vienadieniai multifokaliniai lęšiai Proclear 1 Day Multifocal

Vienadieniai multifokaliniai lęšiai Proclear 1 Day Multifocal, gaminami CooperVision, yra skirti presbiopijos keliamiems regos sutrikimams kompensuoti. Nešiojant šiuos lęšius visiškai nesausėja akys. Lęšiai pagaminti taip, kad akys galėtų natūraliai pasirinkti, kurios lęšio dalies pagalbos reikia, priklausomai nuo iš kokio atstumo yra žiūrima. Toks laipsniškas perėjimas nuo vienos regėjimo zonos iki kitos nevargina akių, o matyti galima aiškiai ir ryškiai iš visų nuotolių. Dėžutėje yra 30 lęšių.

Ryškus ir aiškus regėjimas iš visų nuotolių

Lęšiai Proclear 1 Day Multifocal tinka regėjimui taisyti visomis situacijomis - vairuojant, skaitant ar dirbant kompiuteriu. Juos nešiodami puikiai matysite iš toli, iš arti ir iš vidutinio nuotolio, todėl jie yra puiki alternatyva nemėgstantiems nešioti akinių.

Sveikas ir patogus nešiojimo būdas

Lęšiai Proclear 1 Day Multifocal yra vienadieniai, todėl yra vieni iš sveikiausių ir patogiausių nešioti iš visų kontaktinių lęšių. Kiekvieną ryte įsidėkite naują porą, o vakare išsiėmę ją tiesiog išmeskite - nereikia rūpintis valomaisiais tirpalais, lęšių dezinfekavimu ar laikymu per naktį. Vienadieniai lęšiai ypatingai tinka žmonėms, turintiems jautrias akis, kenčiantiems nuo sezoninių alergijų arba tiesiog neturintiems laiko lęšius prižiūrėti.

PC™ drėkinimo technologija

Svarbiausias drėkinamosios PC™ technologijos elementas yra hidrofilinė (vandenį išsauganti) fosforilcholino medžiaga. Ši medžiaga savo sudėtimi atitinka kitas žmogaus organizme esančias medžiagas, todėl yra labai švelni ir visiškai nedirgina. Ji pritraukia vandenį prie lęšio paviršiaus ir neleidžia jam išgaruoti. Tai ne tik išlaiko lęšius drėgnus ir patogius nešioti visą dieną, bet ir atsiradęs papildomas sluoksnis neleidžia susirinkti apnašoms. Ši papildoma drėgmė padeda lęšiams geriau atlikti savo funkciją.

Papildymo parametras

Gamintojas lęšiams Proclear 1 Day Multifocal yra nustatęs papildymą iki +2,50 ir jo keisti galimybės nėra.

Pastaba:Todėl pirkti šiuos lęšius nepasikonsultavus su akių gydytoju yra griežtai nerekomenduojama.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
Prekės pavadinimas: Proclear 1 Day Multifocal
BC: 8.70
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 30 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 37 Dk/t
Vandens kiekis: 60%
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Papildymas: HI (MAX ADD +2.50)
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Lęšių medžiaga: Omafilcon A

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?