Proclear 1 Day (30 lęšių)

€18.39
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 2.8. Stock day info: Tomorrow Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent rinkitės parametrus...

Kitos pakuotės:

Proclear 1 Day (90 lęšių) €48.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€18.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Vienadieniai lęšiai Proclear 1 Day

Vienadieniai lęšiai Proclear 1 Day į rinką buvo paleisti 2009 metų kovo mėnesį ir iškart užsitikrino vienų kokybiškiausių ir patogiausių vienadienių lęšių vardą. Šis naujoviškas gamintojo Cooper Vision produktas yra nepriekaištingai patogus nešioti. Dėžutėje yra 30 lęšių.

Lęšiai Proclear 1 Day parduodami ir 90 lęšių pakuotėje už mažesnę kainą.

Patogi nešioti medžiaga

Lęšiai Proclear 1 Day gaminami iš unikalios medžiagos, sudėtyje turinčios sintetinių fosforilcholino (PC) molekulių. PC medžiaga yra aptinkama žmogaus ląstelių membranose. Šios molekulės pritraukia vandenį, todėl lęšiai nešiojant išlieka drėgni ir apsaugoti nuo apnašų rinkimosi. Dėl PC technologijos kontaktinius lęšius nešioti yra kur kas patogiau ir sveikiau. Proclear 1 Day lęšiai pasižymi ir švelniai apvaliais krašteliais, kurie nešiojant lęšius sumažina akių sudirgimo tikimybę.

Ryškus regėjimas visomis aplinkybėmis

Dėl asferinio priekinio paviršiaus Proclear 1 Day lęšiai išsiskiria geriausiais optiniais parametrais visoje rinkoje. Ši technologija leidžia vienodai gerai matyti esant bet kokiam apšvietimui. Akių priežiūros specialistai sutaria, kad vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra sveikiausias regėjimo koregavimo būdas. Kadangi kiekvieną dieną nešiojate vis po naują lęšių porą, ant jų nespėja prisirinkti baltymų ir kitų apnašų. Tai ypač paranku žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų žiedadulkėms. Proclear 1 Day lęšių negalima nešioti per naktį. Nešiojant vienadienius lęšius nereikia gaišti laiko ir leisti pinigų priežiūros priemonėms - valomiesiems tirpalams, dėkliukams ir pan. Netyčia pametus ar sugadinus vienadienį lęšį finansinė žala bus kur kas mažesnę nei pametus, pavyzdžiui, mėnesinį lęšį.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 30 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 28 Dk/t
Vandens kiekis: 60%
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Lęšių medžiaga: Omafilcon A
Prekės pavadinimas: Proclear 1 Day
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Elite+ (30 lęšių)

Prekyboje
  • Papildomas drėkinantis sluoksnis
  • UV filtras
  • Pinigų grąžinimo garantija
Kaina tik: €17.59
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?