Polo Ralph Lauren PH4128 560273

Moteriški Vyriški
Akinių dydis Koks mano dydis?
142 mm
Kiti išmatavimai
18 mm
145 mm
43 mm 54 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Pirmadienis 27.3.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
€152.71 €106.90 Nuolaida -30%
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €152.71

Apie Polo Ralph Lauren

Kasdien populiarėjanti Polo Ralph Lauren akinių linija vertinama dėl savo patogumo ir paprastumo. Prekės ženklas nesisuka apie neįprastų dizainų; tačiau jame yra įdomių ir žaismingų modelių, kurie visada bus tinkami visiems drabužių spintos.


Apie šiuos akinius

Kvadrato forma puikiai tinka deimanto formos veidui, o taip pat ir ovaliam ar apvaliam. Havana spalvos akinių rėmeliai vienareikšmiškai yra labai modernūs. Spalva tinka prie daugumos aprangos ir šukuosenų stilių, o taip pat ir bet kurios akių spalvos. Ruda rėmelių spalva puikiai tinka tamsiaplaukiams, o tiesa pasakius, tai klasikinė spalva kiekvienai dienai. Ruda akinių lęšių spalva viena iš populiariausių. Tokie stikliukai labai gerai tinka esant įvairiam apšvietimui. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.