Pierre Cardin P.C. 8494/CS 09Q/LA

Moteriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
135 mm
Kiti išmatavimai
18 mm
140 mm
43 mm 52 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Trečiadienis 27.9.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €6.99 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€96.90

Apie Pierre Cardin

Pierre Cardin - prancūzų dizaineris, pagarsėjęs avangardu ir rafinuotumu. Šio dizainerio akinių kolekcija tikrai nepaves. Akiniai tiks prie bet kokios aprangos.


Apie šiuos akinius

Ši forma rėmelių forma - apskritimas. Puikiai tinka kvadrato ar keturkampio veido formos veidams. Burgundi rėmelių spalva, puikiai tinka beveik visuomet, papildykite savo kasdienį stilių. Šie akiniai yra su itin lanksčiais vyriais. Tad, jei mėgsti dažnai nusiiminėti akinius, šis modelis būtent tau! Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas. Šie rėmeliai yra su užsegamais saulės akinių klipsais. Užsegimai leidžia bet kada akinius paversti stilingais saulės akiniais.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.