Nusistatyk priminimą savo kitam kontaktinių lęšių užsakymui
set up an email reminder
set up an sms reminder
set up a calendar reminder

Apsaugok savo akis ir nusistatyk priminimą savo kitam lęšių užsakymui

Nustok pergyventi, kad pamirši laiku užsisakyti kontaktinius lęšius ar valomąjį tirpalą. Nusistatyk priminimą savo kitam užsakymui.

Kokia iš to nauda?

  • daugiau niekada nepergyvenk, kad pamirši laiku suformuoti kitą užsakymą
  • daugiau niekada nepergyvenk dėl savo akių sveikatos dėl per ilgai nešiojamų tų pačių lęšių
  • pamiršk stresą dėl vėluojančių lęšių atsargų
  • patogumas pasirenkant kaip norėtumėte gauti savo priminimus

Kaip užtikrinti savo akių sveikatą?

Jei vis dar nesate registruotas, nieko nelaukite ir užsiregistruokite tam, kad galėtumėte nustatyti priminimą kitam užsakymui savo profilio puslapyje.

Pasirink kaip norėtum gauti priminimus. Gali pasirinkti iš kelių variantų - el.pašu, SMS žinute, arba gali nustatyti priminimą savo Kalendoriuje. Turite galimybe pasirinkti daugiau nei vieną priminimo būdą, pritaikyta ypatingiems užmirštukams!

Reminder guide available types

Toliau, nustatykite tikslią Priminimo Datą kalendoriuje. Geriausia, jei ši data būtų bent 3 darbo dienos prieš pasibaigiant Jūsų dabar turimai lęšių pakuotei. Kartokite šią procedūrą jei norite nusistatyti priminimus, tarkime, pusei metų į priekį. Galite nusistatyti tiek priminimų kiek norite, įvairiausioms datoms ir intervalams.

Reminder guide datepicker

Nepamirškite įsitikinti, kad Jūsų nurodyti Kontaktiniai Duomenys yra teisingi. Jei matote, kad duomenys suvesti neteisingai, tiesiog sputelkite mygtuką Keisti. Patikrinkite, ar Jūsų profilyje įvestas telefono numeris jei norite gauti SMS priminimus.

Reminder guide contact data

Suvedę visą reikalingą informaciją savo priminimui, įskaitant ir teisingus kontaktinius duomenis, spustelkite Nustatyti Priminimą mygtuką.

Reminder guide send button

Visus savo priminimus galite peržvelgti Priminimų Apžvalgoje

Reminder guide set reminders

Paskutinis patarimas:

Kitas privalumas registruotiems vartotojams yra tai, kad mes visada prisimename Jūsų paskutinį užsakymą. Tai reiškia, kad gavę savo priminimą pirkimui , tiesiog sputelkite kartoti paskutinį užsakymą ir viskas! Daugiau nebereikia kiekvieną kartą suvedinėti parametrų ar ieškoti savo mėgiamų lęšių internetinės parduotuvės kataloge. Paprasčiau ir negali būti!