Nike Flip EV0990 340

Moteriški Vyriški
Akinių dydis Koks mano dydis?
142 mm
Kiti išmatavimai
16 mm
135 mm
40 mm 53 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Ketvirtadienis 23.3.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
€62.97 €48.90 Nuolaida -22%
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €62.97

Apie Nike

Gamintojas Nike siūlo didelę akinių įvairovę - aptakūs ir populiarūs dizainerių sukurti modeliai. Idealiai tinka sportuojantiems, Nike akiniai taip pat puikiai tinka prie kasdieniškos aprangos.


Apie Nike akinius

Kvadrato forma puikiai tinka deimanto formos veidui, o taip pat ir ovaliam ar apvaliam. Žalios spalvos rėmeliai puikiai tik tiems, kurie nori išsiskirti iš minios ar susikurti kitokį įvaizdį. Sidabro spalvos akinių lęšiai iš esmės sumažina spiginimą ir paryškina spalvas. Pilka akinių lęšių spalva slopina atspindžio šviesą ir pagerina spalvų suvokimą. Akinių lęšiai padengti veidrodiniu sluoksniu. Toks sluoksnis palengvina regėjimą esant ryškiai ir spiginančiai šviesai. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas. Šie saulės akiniai idealiai tinka sportui ir kitai aktyviai veiklai lauke

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.