Valomasis tirpalas Laim-Care 50 ml

€4.20
100%
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Trečiadienis 26.6.

blank

Laim-Care tirpalas efektyviai dezinfekuoja ir drėkina visų tipų minkštuosius kontaktinius lęšius. Dėl sudėtyje esančios natūralios drėkinamosios medžiagos natrio hialuronato šis tirpalas tinka naudoti net ir turintiems jautrias akis. Dabar ir patogiame nešiotis 50 ml talpos buteliuke.

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€4.20
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Valomasis tirpalas Laim-Care

Izotoninis universalus valomasis tirpas Laim-Care tinka kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti ir laikyti per naktį. Vienas iš didžiausių tirpalo privalumų yra sudėtyje esanti hialurono rūgštis – natūrali žmogaus organizme esanti drėkinamoji medžiaga. Šio medžiagos dėka kontaktiniai lęšiai nesausėja, juos patogu nešioti nuo ryto iki vakaro. Hialurono rūgštis puikiai veikia ir kaip apsauga nuo bakterijų. Pakuotę sudaro 50 ml tirpalo buteliukas ir antibakterinis lęšių dėkliukas.

Laim-Care valomąjį tirpalą siūlome ir kitų dydžių pakuotėse – 150 ml, 400 ml, 2 x 400 ml ir 3 x 400 ml mažesnėmis kainomis (didesnė pakuotė = pigiau).

Pirmasis hialurono rūgšties turintis tirpalas

Laim-Care valomasis tirpalas buvo pradėtas gaminti 2010 metų rugpjūtį. Tai pirmasis valomasis tirpalas, kurio sudėtyje yra hialurono rūgšties dar žinomos kaip natrio hialuronatas. Ši medžiaga yra natūralus žmogaus organizme esantis drėkiklis, todėl visiškai nedirgina net ir jautriausių akių. Šis tirpalas dabar yra vienas iš populiariausių produktų rinkoje, ir jį rekomenduoja daugelis akių priežiūros specialistų.

Efektyvus drėkinimas

Hialurono rūgštis yra puiki drėkinamoji medžiaga, artima akies vidinei sandarai. Laim-Care tirpalu valomi kontaktiniai lęšiai visą nešiojimo laiką išlieka patogūs . Hialurono rūgštis turi ir antibakterinį poveikį, bei padeda ląstelių regeneracijai, todėl yra dažnai naudojama atliekant akių operacijas.

Tinka jautrioms ir dirglioms akims

Valomasis tirpalas Laim-Care tinka žmonėms, turintiems jautrias, nuolat sausėjančias ar paraudusias akis. Tirpalą galima naudoti su visų tipų minkštaisiais kontaktiniais lęšiais, įskaitant silikono hidrogelio ir spalvotus lęšius.

Antibakterinis lęšių dėkliukas

Kiekvienoje valomojo tirpalo pakuotėje yra ir sidabro jonais praturtintas antibakterinis lęšių dėkliukas. Šie jonai padeda valomajam tirpalui bakterijas nuvalyti ne tik nuo kontaktinių lęšių, bet ir nuo paties dėkliuko. Laim-Care tirpalą galima efektyviai naudoti ir su paprastu lęšių dėkliukų, kuris sidabro jonais nėra praturtintas.

Kontaktinių lęšių dėkliukus reikia reguliariai keisti, kad jie išliktų higieniški. Gamintojas rekomenduoja tai daryti ne rečiau nei kas 3 mėnesius – tiek pat laiko, kiek galima atidarius naudoti valomojo tirpalo buteliuką. Valomąjį tirpalą naudodami ilgiau nei nurodyta rizikuojate savo akių sveikata.

Atributai
Gamintojas: Schalcon
Tirpalo tipas: Universalus
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Kiekis: 50 ml
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top