Veido formos vadovas: kaip išsirinkti tobulus akinius?

Ar žinote, kokia jūsų veido forma? Žinoti savo veido formą gali būti naudinga renkantis akinius, kurie tiktų jūsų veidui. Greičiausiai turite vieną iš šių veido formų: apvalią, širdelės, trikampio, apversto trikampio, rombo, kvadrato, stačiakampio arba ovalo. Šis vadovas padės jums išsiaiškinti, kokia yra jūsų veido forma!
* Kad būtų lengviau išsirinkti akinius, rekomenduojame naudotis virtualiu veidrodžiu mūsų svetainėje. Ši funkcija leidžia virtualiai išbandyti skirtingus rėmelius ir prieš perkant akinius geriau įsivaizduoti, kaip jie atrodys ant jūsų veido formos.

Ovali veido forma

  • Ovaliai veido formai būdingos pailgos proporcijos ir siaura žandikaulio linija. Kalbant apie akinius, yra keletas stilių, kurie gali padėti vizualiai sumažinti ovalaus veido ilgį.
  • Rėmeliai su ryškia antakių linija padeda sumažinti ovalaus veido ilgį ir pridėti šiek tiek pločio viršutinei veido daliai. Apvalūs arba kvadratiniai rėmeliai taip pat puikiai tinka ovaliems veidams, nes jie gali šiek tiek praplatinti apatinę veido dalį ir subalansuoti bendras proporcijas. Katės akių formos rėmeliai tinka ovaliems veidams, nes jie šiek tiek paplatina viršutinę veido dalį ir sukuria labiau subalansuotą įvaizdį.
  • Taip pat rekomenduojame ieškoti rėmelių, kurie būtų proporcingi jūsų veidui ir atitiktų antakių liniją. Stačiakampiai, ovalūs ar apvalūs rėmeliai yra puikus pasirinkimas ovaliems veidams, priklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus ir pageidavimų.
1.step

Širdelės ir apversto trikampio veido formos

  • Širdelės ir apversto trikampio formos veidai yraplatesni viršuje ir siauresni apačioje. Todėl, renkantis akinius šioms veido formoms, siekiama subalansuoti proporcijas atkreipiant dėmesį į apatinę veido dalį.
  • Širdelės ir apversto trikampio formos veidams rekomenduojame rinktis platesnius rėmelius, kurie atkreipia dėmesį į viršutinę veido dalį. Taip pat, katės akių fromos rėmeliai gali būti puikus pasirinkimas širdelės formos veidams, nes jie gali suteikti šiek tiek pločio viršutinei veido daliai ir sukurti labiau subalansuotą įvaizdį. Ovalūs arba apvalūs rėmeliai gali padėti sušvelninti veido kampus ir sukurti harmoningesnį bendrą vaizdą.
1.step

Apvali veido forma

  • Apvali veido forma paprastai atpažįstama iš bendro apvalumo, plačios kaktos, pilnų skruostų ir suapvalinto smakro. Jai nebūdingos stiprios linijos ir kampai, būdingi kitoms veido formoms. Renkantis akinius apvaliam veidui, rekomenduojama rinktis kvadratinius ir stačiakampius, kurie kontrastuoja su natūraliomis veido linijomis, ir vengti rėmelių, kurie perdėtai išryškina apvalumą. Tai gali sukurti liekninantį ir pailginantį efektą. Akiniai su ryškiais kampais ir linijomis padės subalansuoti jūsų veido pilnumą.
2.step

Deimanto veido forma

  • Deimantinė veido forma yra pati rečiausia iš visų, jai būdingi platūs, išraiškingi skruostikauliai, lygiagrečios siauros akių linijos ir siauri žandikauliai . Nors dėl pilnų skruostų deimantinė veido forma šiek tiek panaši į širdies formos veido formą, iš tikrųjų tai yra unikalus atskiras siluetas.
  • Jei turite deimanto formos veidą, geriausia rinktis akinius su kampuotais, aštriais elementais, kurie papildytų kampuotus jūsų veido bruožus. Tai padės sušvelninti skruostikaulius ir atkreipti dėmesį tiesiai į akis. Taip pat rekomenduojame platesnius rėmelius, kurie padės subalansuoti jūsų išvaizdą ir suteiks jūsų bruožams dramatiškumo bei stilingumo.
2.step

Kvadrato arba trikampio formos

  • Kvadrato arba trikampio formos veidą turintys žmonės paprastai pasižymi stipriomis žandikaulių linijomis ir kampuotais veido bruožais.
  • Tokioms veido formoms rekomenduojama rinktis akinius su plonesniais rėmeliais ir daugybe išlenkimų, kad jie būtų kontrastingi. Pasirinkę priešingų veido formai savybių rėmelius, pavyzdžiui, apvalius ar katės akių akinius, mažiau išryškinsite kampuotą veido formą.
2.step
Atminkite, kad tai tik bendros rekomendacijos! Svarbiausia pasirinkti tokius akinius, su kuriais jausitės užtikrintai ir patogiai.