Konteineriukas Vibruojančiam Kontaktinių Lęšių Dėkliukui - Rudas

€1.99
97% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 29.11. Stock day info: Tomorrow 29. lapkričio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€1.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Pakaitinis Konteineriukas Vibruojančiam Kontaktinių lęšių Dėkliukui - Rudas

Vidinis dėkliukas skirtas laikyti kontaktinius lęšius mūsų parduodamame vibruojančiame kontaktinių lęšių dėkliuke, kurio pagalba galite lengvai ir itin efektyviai pašalinti ant lęšių susikaupusias nuosėdas.

Šis vidinis dėkliukas turi būti keičiamas reguliariai. Įvairių gamintojų ir specialistų rekomendacijos dėl keitimo termino gali skirtis, tačiau dažniausiai vyrauja nuo vieno iki trijų mėnesių, o kartais ir kiekvieną karta atidarant naują tirpalo buteliuką. Šis dėkliukas yra rudas, tačiau jį mūsų parduotuvėje taip pat rasite mėlynos, žalios, bei rožinės spalvos.

Dėkliukas pagamintas iš patvaraus plastiko ir yra pritaikytas naudojimui su vibruojančiu kontaktinių lęšių valikliu. Šypsenėlės dėka lengvai atskirsite kairei ir dešinei akims skirtus lęšius.

Niekada neskalaukite dėkliuko vandniu iš krano. Teisingam valymui pasitelkite nepanaudotą tirpalą ir leiskite dėkliukui išdžiūti švarioje vietoje.

Atributai
Aksesuaro spalva: Ruda

Visi kiti šio produkto variantai

Atsiliepimai

97%
190 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?