Kontaktinių lęšių ir valomųjų tirpalų rinkiniai

Atsibodo gaišti laiką naršant internetinėse parduotuvėse ieškant geriausių kontaktinių lęšių? O kai pagaliau juos randate, pastebite, kad nebeturite ir valomojo tirpalo, ir tenka paieškas pradėti iš naujo? Turime sprendimą visoms Jūsų problemoms. Užmeskite akį į mūsų ekonomiškus lęšių ir tirpalų rinkinius, ir nušaukite du zuikius vienu šūviu. Taip pat rasite didesnes savo mėgstamiausio tirpalo pakuotes. Sutaupykite laiko ir pinigų!

Ekonomiški kontaktinių lęšių ir valomųjų tirpalų rinkiniai

Gaukite savo lęšius ir valomajį tirpalą paprastai ir greitai mūsų ekonomiškame viskas viename rinkinyje. Visų tirpalų pakuotėse rasite kontaktinių lęšių dėkliuką. Sutaupykite mygtuko paspaudimu. Čia rasite rinkinius su mūsų populiariausiais lęšiais kartu su aukščiaucios kokybės valomaisiais tirpalais (Gelone, Laim-Care). Vienuose iš rinkinių yra Acuvue Oasys lęšiai + Laim-Care tirpalas, kituose Air Optix Night and Day Aqua lęšiai+ Gelone tirpalas.

Ekonomiški valomųjų tirpalų rinkiniai

Jei nešiojate 2 savaičių arba mėnesinius lęšius, turbūt žinote, kad valomojo tirpalo naudojimas neturi ribų. Visada geriausia turėti savo mėgstamiausio tirpalo atsargų ir neskaičiuoti paskutinių lašų. Siūlome aukštos kokybės dviejų buteliukų pakuotę Biotrue, Gelone ir daug kitų valomųjų tirpalų. Jei norite užsakyti visai šeimai, mūsų trijų buteliukų pakuotės užteks visiems namams. Galite rinktis iš Opti-Free PureMoist, pagaminta Alcon, Laim-Care ir kitų.

Peržiūrėjote 36 prekių iš 233.