Akiniai - puikus madingas aksesuaras

Kai išgirstate žodį "akiniai", tikriausia pirma mintis atėjusi į galvą regėjimo korekcija. Tačiau tai tikrai ne viskas, "akiniai" gali reikšti daug daugiau. Akiniai gali būti ir stilingas aksesuaras, jais taip pat galima išreikšti madą. Tik pagalvokite, kiek įžymybių, influencerių ir stiliaus piktogramų naudoja šaunią, elegantišką ar funky rėmelių porą, vien tam, kad papildyti savo asmeninį stilių. Kadangi rinka siūlo daug skirtingų akinių rėmelių, stiliaus galimybės yra begalinės. Mūsų rėmelių kolekcija siūlo nepaprastai platų spalvų, formų, dydžių ir tendencijų pasirinkimą. Taigi, rinkitės!

Akiniai, kaip mados aksesuaras

Kaip įsigyti akinius be recepto, kaip aksesuarą?

Taigi, ketinate įsigyti akinius, kuriuos galėtumėte dėvėti kaip aksesuarą, be korekcinių lęšių. Suradę labiausiai tinkamus rėmelius, galite manyti, kad to visai pakanka ir daugiau galvos sukti nereikia. Tačiau perkant akinius kaip aksesuarą, būtina atkreipti dėmesį į kelis aspektus, paruošėme jums kelis patarimus:

Standartiniai demonstraciniai lęšiai yra prastos kokybės

Visi rėmeliai yra parduodami su standartiniais demonstraciniais lęšiais, tačiau jie nėra tinkami įprastam dėvėjimui ! Šie lęšiai greitai susitepa, dažnai būna apklijuoti lipdukais ir paprastai yra labai prastos kokybės. Atminkite, kad net jei jums nereikia koreguoti regėjimo, vis tiek svarbu pasirūpinti savo akių gerove. Kaip tad galite užsisakyti akinius be recepto pas mus? Na, tai labai paprasta:

  1. Pasirinkite „vieno regėjimo lęšius“ - tinka bet koks tipas, nes jie bus be korekcinės galios
  2. Pasirinkite “0” vertę lęšio stiprumui ir kitiems lęšio parametrams.
  3. PD reikšmė nėra nesvarbi, todėl galite parinkti bet kokią vertę. Patariame kiekvienai akiai pasirinkti standartinę PD vertę „30“
  4. Pasirinkite pigiausius lęšius ir užsakymas baigtas.

Galbūt nerimaujate dėl išlaidų, nes toks variantas brangesnis, tačiau jūsų akių sveikata tikrai to verta! Mūsų siūlomi lęšiai yra kokybiški, už prieinamą kainą ir tikrai verti investicijų. .

Ar tikrai verta stengtis ir investuoti į lęšius?

Kaip minėjome anksčiau, Jums reikia tinkamų lęšių, kad sumažintumėte akių įtampą ir kad Jūsų akys būtų kuo geresnės formos! Tačiau yra dar daugiau privalumų! Visi mūsų akinių lęšiai yra padengti lęšius gerinančiomis dangomis. Tai yra labai naudinga ne tik receptiniams, bet ir nereceptiniams lęšiams. Šių dangų dėka Jūsų akinių lęšiai bus švarūs, taip pat apsaugos Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių, o ir Jūsų pasirinktas madingas aksesuaras bus patvaresnis ir patogesnis. Visos šios lęšius gerinančios dangos yra jau įtrauktos į lęšių kainą.

Be to, turite galimybę dar patobulinti tokius nereceptinius akinius. Galite juos paversti mėlyną šviesą filtruojančiais akiniais (tai labai paprastai galite padaryti pasirinkę „Nereceptiniai akiniai su mėlynos šviesos filtru“) arba savaime tamsėjančiais akiniais. Visi šie variantai lengvai prieinami. Norime, kad turėtumėte geriausius įmanomus akinius už geriausią kainą!

Daugiau apie savaime tamsėjančius akinius skaitykite čia