Nuolaida kontaktiniams lęšiams ir aksesuarams

DĖMESIO: Šiuo metu dirbame ties nauja nuolaidų ir kreditų sistema. Kodai, apibūdinami apačioje šiuo metu yra sistemingai deaktyvuojami, todėl perspėjame, kad informacija šiame straipsnyje daugeliu atvejų jau yra negaliojanti. Jau egzistuojantiems kodams šiuo metu taikoma nuolaida yra 1% (prieš tai buvo 5%). Apie naują nuolaidų sistema pranešime Jums vos tik ji bus paruošta, o kol kas dėkojame už Jūsų kantrybę kol integruosime naująją sistemą.

Rekomenduokite mus draugams ir gaukite nuolaidos kreditų kitam savo apsipirkimui! Patvirtinę savo užsakymą, elektroniniu paštu gausite alensa.lt nuolaidos kodą. Pasidalinkite šiuo kodu su draugais ir viešojoje erdvėje, ir kai šį kodą kiti panaudos apsipirkdami pas mus, būsite apdovanotas ir Jūs! Baigdami apsipirkinėti ir įvedę Jūsų pasidalintą kodą, draugai automatiškai gaus 5% nuolaidą. Po šio pirkimo praėjus trims savaitėms ta pati nuolaida bus padovanota ir Jums!

How does the dealer discount system work in Lenses-contact.co.uk

Atkreipkite dėmesį, kad nuolaidos kodas išduodamas elektroniniu paštu, kai užsiregistruojate. Jis atitinka Jūsų alensa.lt kliento paskyros numerį ir skiriasi nuo užsakymo numerio. Nuolaidus kodu galima dalintis ir jį naudoti neribotą laiką.

Kaip nuolaidos kodas veikia

Vilius apsipirko už €100 ir sulaukė nuolaidos kodo DC0TP7L96G80. Šiuo kodu pasidalino su savo kolega Dovydu bei savo drauge Raminta. Dovydas kodu pasinaudojo pirkdamas lęšių ir jų priežiūros reikmenų už €80 ir gavo 5% nuolaidą, todėl mokėti turėjo tik €76. Raminta savo ruožtu išsirinko akių priežiūros produktų už €90 ir taip pat pasinaudojo Viliaus nuolaidos kodu. Gavusi 5% nuolaidą ji už prekes sumokėjo €85,5.

Vilius išlošė dėl abiejų pirkinių. Praėjus trims savaitėms po Dovydo ir Ramintos užsakymų, į savo sąskaitą jis gavo tuos 5%, kuriuos sutaupė abu jo draugai: €4 nuo Dovydo ir €4,5 nuo Ramintos. Kitąkart pirkdamas lęšius internetu Vilius sutaupys €8,5!

Kaip pasidalinti nuolaidos kodu?

Alensa.lt nuolaidos kodu galima dalintis su visais – šeima, draugais ir kolegomis. Pasidalinęs kodu viešojoje erdvėje padėkite sutaupyti draugų draugams ir netgi nepažįstamiems. Pasidalinkite su visais ir taupykite kartu!

Pastabos

Norint pasinaudoti nuolaidos kodu užsakymas turi būti ne mažesnis kaip €15. Kodu galima dalintis visoje elektroninėje erdvėje, išskyrus alensa.lt ir jos partnerių tinklapius. Negalima naudotis savo paties kodu nuolaidai gauti.

Kur galiu pažiūrėti, kiek turiu kreditų?

Prisijunkite prie savo paskyros įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį. Informaciją apie kreditus rasite viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Ten taip pat rasite ir visus savo padarytus užsakymus.


Lenses-contact.co.uk Facebook Lenses-contact.co.uk Google+ Lenses-contact.co.uk Twitter

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top