Mokėjimo būdai

Kaip atsiskaityti už užsakymą

Už užsakymus galima atsiskaityti šiais būdais:
• Banko kortelėmis Mastercard bei Visa
• PayPal
• Atsiskaitymas per Omnivą prekės atsiėmimo metu

Saugus mokėjimas

Garantuojame, kad visi mokėjimai yra vykdomi laikantis visų saugumo priemonių. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tik mokėjimui įvykdyti ir nebus perduodama jokioms trečiosioms šalims.

Mokėjimas internetu

Norintys mokėti kreditine arba debetine kortele bus nekreipti į bankininkystės sistemos puslapį, kuriame reikės įvesti reikalingus mokėjimui atlikti duomenis. Visa ten įvedama informacija yra saugiai užšifruojama. Turėkite omenyje, kad šis mokėjimo portalas bus aktyvus tik kurį laiką. Sesijai pasibaigus turėsite iš naujo susirasti savo užsakymą prisijungę prie asmeninės paskyros mūsų svetainėje ir bandyti sumokėti iš naujo. Jei norite atsiskaityti naudodamiesi PayPal, būsite nukreipti į saugų Paypal mokėjimo sistemos puslapį. 

Problemos dėl mokėjimo

  • Patikrinkite savo banko arba Paypal sąskaitą ir įsitikinkite, ar mokėjimas tikrai įvyko ir ar mokant neįsivėlė techninė klaida.
  • Jei mokėjimas buvo sėkmingai įvykdytas, bet tai neatsispindi mūsų sistemoje, susisiekite su mumis el. paštu info@alensa.lt ir mūsų finansų skyrius mokėjimą patvirtins.
  • Jei kyla nesklandumų mokėjimo puslapyje, pabandykite Alensa.lt svetainę atidaryti kita naršykle arba kitu prietaisu.
Atsakyti # - Atšaukti
#36
Deimantė

Sveiki, pakeičiau užsakymo atsiskaityma ir noriu sužinoti ar jis buvo priimtas ir ar bus artimiausiu metu išsiustas?

#33
Vaida

Labadiena, noreciau apmokejima atliktiper el. bankininkyste. i kokia saskaita reikia pervesti pinigus? gal galima gauti reikvizitus?

#34
info@alensa.lt

Laba diena, Vaida,

Atsiprašome, tačiau apmokėjimų pavedimu nesiūlome. Atsiskaityti galima banko kortelėmis (VISA, MasterCard), per PayPal sistemą, arba tiesiog prekės atsiėmimo metu per Omnivą. (Pastaroji paslauga kainuoja 0,7€).

Savo mokėjimo būdą galite pasikeisti užsakymų apžvalgos puslapyje – https://www.alensa.lt/…mu-apzvalga/

Jei turite MasterCard arba VISA kortelę, tačiau atsiskaityti nepavyksta, reikėtų susisiekti su savo banku. Dažniausiai problema yra išsprendžiama minutės bėgyje telefonu, kadangi kai kurie bankai labai retai, tačiau kartais kai kurioms kortelėms taiko iš anksto numatytus nustatymus, kurie blokuoja mokėjimus užsienietiško kapitalo internetinėse parduotuvėse.

#32
Laimutė

Sveiki. Mokejimo numeris 101955, prasome atsiusti banko rekvizitus pinigu pervedimui. Aciu.

#31
Snieguole

Ar galima gauti banko saskaitos nr.ir uzsakymo pervesti pinugus is saskaitos jei ne panaikinkit uzsakyma I

#30
Renata

Sveiki, ka tik užsisakinėjau lešius ir dabar nesuprantu mokejimo, jis ne lietuviškas :(

#26
info@alensa.lt

Laba diena, Alma,

Žinoma. Mokėjimo būdą galite pasikeisti savo užsakymų apžvalgoje. Kaip matome savo sistemoje, mokėjimo būdą jau esate sėkmingai pakeitusi.

Linkime Jums gražios dienos.

#25
Alma

Sveiki, mano užsakymas 169863, norejau daryti pavedima prisijungus per banka, bet nebuvo nukreipimo.. gal tada galeciau atsiskaityti kurjeriui grynais? Aciu uz atsakyma

#23
Aušra

Sveiki, ką tik atlikau užsakymą ir apmokėjimą, noriu žinoti ar pavyko atsiskaityti?

#24
info@alensa.lt

Laba diena, Aušra,

Taip, radome užsakymą pagal Jūsų el. paštą – Nr. 141203. Jis yra apmokėtas ir bus išsiųstas šiandien. :)

Gražaus Jums savaitgalio.

#21
Živilė

Sveiki, užsakiau lešius, noriu apmokėti pavedimu. kaip tai turiu padaryti?

#22
info@alensa.lt

Laba diena, Živile,

Atsakėme Jums elektroniniu paštu. :)

#17
renata

Sveiki, per kiek laiko po apmokejimo atsiusti lesius.? Ir man saskaitos numerio reikia

#18
info@alensa.lt

Laba diena, Renata,

Atsakiau Jums paštu, bet palieku žinutę ir čia.

Prekes siunčiame kiekvieną darbo dieną per pietus. Tad jei apmokėjimą gauname iki pietų, išsiunčiame dar tą pačią dieną. Jei apmokėjimą gauname po pietų, prekė būną išsiųsta kitą darbo dieną.

DHL dažniausiai pristato kitą darbo dieną po išsiuntimo. Omniva dažniausiai pristato antrą darbo dieną po išsiuntimo.

Apmokant kortele(MasterCard, VISA) ar per PayPal sistemą, apmokėjimą matome iš karto ir galime išsiųsti dar tą pačią dieną. Su artimiausia siunta išsiunčiame ir siuntinius, apmokamus grynaisiais kurjeriui(šį pasirinkimą pasirinkę ir sutarę prekę atsiimti paštomate, galite sumokėti ir kortele atsiimdami).

Jei darote pavedimą, gali užtrukti kol pamatysime mokėjimą, todėl rekomenduojame po apmokėjimo atsiųsti mokėjimo išrašą, kurį galite rasti PDF ar Word formatu Jūsų internetinėje bankininkystėje prie mokėjimo. Tumet prekę išsiunčiame net nelaukdami, kol pavedimą pamatysime savo sąskaitoje.

#15
Karolina

Sveiki, galite atsiusti saskaita apmokejimui?Neteisingai pasirinkau...

#16
info@alensa.lt

Sveika Karolina,

Kaip suprantu mokėti norite banko pavedimu? Pakeičiau Jūsų mokėjimo būdą iš apmokėjimo kortele į pavedimą. Gausite automatinį pranšimą į savo elektroninį paštą su mūsų rekvizitais, arba taip pat juos galite matyti paspaudus ant savo vardo viršuj dešinėje ir pasirinkus meniu „Mano užsakymai“. Šailia užsakymo numerio spauskite pilkšvą rodiklytę žemyn, kad atvertumėte informaciją apie konkretų mokėjimą.

Tame pačiame meniu galite pakeisti ir kabančio užsakymo mokėjimo būdą.

#13
Rytis

Sveiki, koks mokestis taikomas pervedant į jūsų banka pinigus?

#14
info@alensa.lt

Sveiki, Ryti, komisinis bankų taikomas mokestis yra €0,41. Jį bankas turėtų nurodyti ir prieš Jums patvirtinant pavedimą.

#11
Laura

Patvirtinkite, ar pasirinkimo Omniva paštomatas nėra ?

#12
info@alensa.lt

Pristatymas į paštomatus kol kas dar nėra įdiegtas. Atsiprašau už nepatogumus.

#9
Laura

Sveiki surinkau krepseli, atejau iki mokejimo, bet nebuvo kur pasirinkti i koki Omniva pastomata nusius... Ar paskui bus pasirenkama ?

#10
info@alensa.lt

Sveiki Laura, bus pristatyta nurodytu namų/darbovietės adresu. Jei norite siuntą atsiimti paštomate, tiesiog pastabų laukelyje palikite mums žinutę su nurodytu paštomatu.

#7
Vilma

Atsiprašau, bet nelabai supratau. Tai kokiu būdu galima sumokėti banko kortele paštomate? Juk paštomatuose banko skaitytuvų nėra. Jei mokėčiau internetu, tai galiu naudotis el.bankininkyste ar ne? Visai supainiojot su atsakymu :) Noriu prekes gauti iki penktadienio vakaro...

#5
Vilma

Laba diena, Ar yra galimybė mokėti banko kortele kurjeriui? Niekur nerandu informacijos apie Jūsų įmonę. Jūsų FB puslapyje irgi nėra jokių atsiliepimų, tad pirmą kartą nesinorėtų daryti pavedimo.

#6
info@alensa.lt

Sveiki Vilma, pasirinkus mokėjimą grynaisiais (taikomas €0,70 mokestis) galima susimokėti grynaisiais kurjeriui arba banko kortele atsiimant paštomate, susitarus, kad kurjeris siuntinį paliktų būtent ten. Kolegos dirba, kad pristatymas į paštomatus būtų įdiegtas ir sistemoje. Mokėjimo banko kortele patys kurjeriai, deja, nepriima.

#3
Jurgita

Ar nėra banko sąskaitos Lietuvoje kur pervesti pinigus ir jei omniva paštomatu buvau pasirinkusi pristatymą bet adresą nurodžiau namų, tai kur atsiūs? Kodėl nebuvo paštomatų pasirinkimo ?

#4
info@alensa.lt

Sveiki Jurgita, Turime tik vieną vokišką banko sąskaitą visų Alensa tinklo šalių internetinėms parduotuvėms. Dėl paštomatų – šis pristatymo būdas dar nėra visiškai su Omniva suderintas, todėl pasirinkimo kol kas nėra. Atsakingi kolegos dirba, kad būtų įdiegta. Dėl Jūsų užsakymo pristatymo susisiekėme su Jumis el. paštu.

#1
Zina

Laba diena , kaip galiu pakeisti mokėjimo būdą, norėčiau kurjeriui grynais mokėti, nes per internetą nesigauna.

#2
info@alensa.lt

Laba diena Zina, Kurjeriui mokėti grynais, deja, galima tik pasirinkus Omniva kurjerį, o ne DHL. Jei norite, galiu Jums pakeisti pristatymo ir mokėjimą būdą. Susisiekiau su Jumis el. paštu.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top