Kontaktiniai lęšiai be gydytojo recepto

Alensa.lt puslapyje kontaktinius lęšius galima pirkti nepateikus akių gydytojo išrašyto recepto . Pirkdami kontaktinius lęšius mūsų parduotuvėje patvirtinate, kad turite ne seniau kaip prieš 12 mėnesių išrašytą receptą.

Pas gydytoją konsultacijai ir akių patikrai užsirašyti rekomenduojame ne rečiau nei kartą per metus , net jeigu jokio regėjimo pokyčio ir nejaučiate. Sužinoję savo akies bazinę kreivę, diametrą ir kokio stiprumo lęšių Jums reikia, lęšius galėsite pirkti visose optikos ir interneto parduotuvėse.

Prieš patvirtindami užsakymą įsitikinkite, kad visus parametrus pasirinkote teisingai ir kad išsirinkote lęšius, kurie atitinka Jūsų akių gydytojo rekomendacijas . Nesilaikant nurodymų, įsigyti kontaktiniai lęšiai gali netikti ir akyse jaustis diskomfortas.

Turėkite omenyje, kad norint pirkti kontaktinius lęšius akinių recepto neužtenka . Kontaktiniai lęšiai nešiojami tiesiai ant ragenos, todėl juos perkant reikia žinoti savo akies diametrą ir bazinę kreivę - parametrus, kurių akiniams nereikia. Dioptrijos, reikalingos akiniams ir lęšiams, taip pat gali skirtis. Čia galite sužinoti, kaip gauti kontaktinių lęšių receptą.


Pastaba:
alensa.lt neprisiima atsakomybės už atsitikimus, įvykusius dėl akių gydytojo ar lęšių gamintojo
nurodymų nesilaikymo.

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?