Kontaktinių lęšių receptas

Prieš pradedant nešioti kontaktinius lęšius būtina nueiti pas akių gydytoją ir gauti receptą . Jei nesate kontaktinių lęšių nešioję, tikrai neišsigąskite, akių patikrinimo procesas lengvas ir neskausmingas. Ko reiktų tikėtis apsilankius pas akių gydytoją? Gydytojas:

  • Patikrins jūsų regėjimą
  • Pamatuos jūsų akies obuolį
  • Rekomenduos, kokio tipo kontaktiniai lęšiai Jums tiktų labiausiai, atsižvelgiant į sveikatos būklę ir gyvenimo būdą
Performing an eye exam by optometrist

Gyvenimo būdas

Su akių gydytoju turėtumėte aptarti kelis esminius klausimus, kurie padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančius kontaktinius lęšius. Gydytojui reikia žinoti Jūsų sveikatos būklę, vartojamus vaistus ir lėtinių ligų istoriją. Jūsų gyvenimo būdas taip pat yra svarbus faktorius besirankant kontaktinius lęšius. Ar esate atsidavęs sportininkas? Ar praleidžiate daug laiko gamtoje? Ar dažnai keliaujate? Ar ilgai dirbate prie kompiuterio? Kiek pinigų galite skirti kontaktiniams lęšiams? Atsakymai į šiuos klausimus padės akių gydytojui rekomenduoti lęšius, tinkančius būtent Jums. Galbūt Jums tiktų lęšiai, tinkantys nešioti prailgintai (dieną ir naktį), o galbūt turėtumėte nešioti vienadienius lęšius. Viską sužinosite pasikonsultavę su akių gydytoju.

Patarimai pradedantiesiems

Akių gydytojas paaiškins, kaip tinkamai kontaktinius lęšius valyti, prižiūrėti ir laikyti per naktį. Prireikus, padės išsirinkti ir valomąjį tirpalą. Beveik visiems, kurie kontaktinius lęšius nešioti tik pradeda, kyla sunkumų juos įsidedant ir išsiimant. Paprašykite savo akių gydytojo, kad patartų ar pademonstruotų, kaip tai padaryti.

Akinių receptas ir kontaktinių lęšių receptas

Turėkite omenyje, kad Jūsų kontaktinių lęšių receptas greičiausiai skirsis nuo akinių recepto . Norint, kad kontaktiniai lęšiai patogiai nugultų ant akies obuolio, reikia žinoti kelis skirtingus parametrus. Jei nusprendėte akinius keisti lęšiais, šiuos matavimus atlikti yra būtina . Jei jau turite kontaktinių lęšių receptą, bet ne visiškai jį suprantate, žvilgtelėkite į mūsų pagalbos gidą.

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Raimonda

Noriu akinius pakeisti kontaktiniais lęšiais. Noriu akių gydytojo konsultacijos. Kurią kliniką rekomenduotumėte?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, labai vertiname Jūsų pasitikėjimmą mumis. Akių gydytojo konslutaciją paprastai turėtų teikti bet kuris vietinis akių salonas. Konsultacijos metu verta paprašyti specialisto, kad parekomenduotų kontaktinių lęšių BC ir DIA. Gavę konsultaciją susisiekite su mumis, padėsime užsisakyti. 😉

Anonīms

Ačiū už pagalbą!