Valomasis tirpalas Gelone 50 ml

€2.79
98% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 21.10. Stock day info: Tomorrow 21. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€2.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Gelone Kontaktinių Lęšių Tirpalas

Šį mažą ir praktišką Gelone universalų tirpalą su savimi pasiimti patogu bete kada ir bet kur. Parduodamas 50 ml buteliuke, kurį galima su savimi turėti ir keliaujant lėktuvu savo rankinėje ar sporto krepšyje.

Gelone yra universalus tirpalas, kuris tinkamas naudoti su visais minkštųjų kontaktinių lęšių tipais. Į jo unikalią formulę įtraukta įvairių dezinfekantų kombinacija ir hialurono rūgtis, kuri net ir jautriausioms ir itin sausėjančioms akims suteikia malonų drėgnumo jausmą.

Natrio hialuronatas

Natrio hialuronatas yra vienas iš pagrindinių Gelone tirpalo ingridientų. Ši medžiaga yra visiškai natūrali, tam tikrais kiekiais gaminama netgi ir pačio žmogaus organizmo, puikiai tinka vidinės akies aplinkoje.

Puikios hidracijos savybės

Hialurono rūgštis pasižymi unikalia savybe išlaikyti savyje didelius vandens kiekius, tad Gelone tirpalas pastebimai pagerina kontaktinių lęšių nešiotojų juntamą komfortą. Ši medžiaga taip pat skatina lastelių regeneraciją ir audinių gyjimą, bei tokiu būdu mažina akių sudirgimą, įtakojamą aplinkos veiksnių, tokių kaip dulkės, purvas ar oro tarša.

Gelone tirpalą įsigyti taip pat galite didesniuose 100 ml buteliukuose, 360 ml buteliukuose, arba mūsų dviguboje pakuotėje, triguboje pakuotėje, bei šeimos dydžio keturių 360 ml buteliukų pakuotėje.

Atributai
Gamintojas: Soleko
Tirpalo tipas: Universalūs
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Kiekis: 50 ml
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip

Atsiliepimai

98%
396 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?