Focus Dailies All Day Comfort (90 lęšių)

€45.79
99% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 1.12. Stock day info: Today 1. gruodžio Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 1. gruodžio rinkitės parametrus...
Prekyboje
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€45.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.65, jei užsakymas viršija €65.00

Vienadieniai lęšiai Focus Dailies All Day Comfort

Focus Dailies All Day Comfort yra vienadieniai firmos Alcon gaminami kontaktiniai lęšiai. Dieną panešiojus šiuos lęšius reikia išmesti ir kitą rytą įsidėti naują porą. Lęšių sudėtyje yra drėkinamosios medžiagos PVA, kuri išsiskiria su kiekvienu sumirksėjimu ir efektyviai drėkina neleisdama joms sausėti. Dėžutėje yra 90 lęšių.Lęšius Focus Dailies All Day Comfort galima įsigyti ir 30 lęšių pakuotėje.Ar žinojote, kad žmogus per dieną vidutiniškai sumirksi 11 000 kartų?

Nešiojimas kasdien arba tik retkarčiais

Nors lęšius Focus Dailies galima nešioti kasdieną, jie puikiai tinka ir tiems, kurie mėgsta nešioti akinius, o kontaktinius lęšius įsidėti nori tik kartais, pavyzdžiui, sportuodami. Kadangi vienadieniai lęšiai išmetami kiekvieną vakarą, nereikia rūpintis jų valymu ar laikymu per naktį. Įsidėta pora visa bus nauja ir neturėjusi jokio kontakto su aplinka, todėl sumažėja infekcijų tikimybė, nes ant lęšių nespės susirinkti jokios apnašos. Lęšiai Focus Dailies yra šiek tiek tamsesnio melsvo atspalvio, todėl juos lengviau matyti įsidedant. Dėžutėje yra 30 lęšių.

Naujos kartos lęšiai - Dailies AquaComfort Plus

Pasak gamintojo Alcon (Ciba Vision), 95% lęšių nešiotojų nepatyrė jokių nepatogumų lęšius Focus Dailies All Day Comfort keisdami Dailies AquaComfort Plus kontaktiniais lęšiais. Šių lęšių lęšių parametrai yra vienodi, todėl vienus keičiant kitais akių gydytojo konsultacija nėra būtina.


Spalvotas lęšių Focus Dailies All Day Comfort variantas

FreshLook One Day Color - su dioptrijomis yra vienadieniai identiškus parametrus (DIA: 13,8 ir BC: 8,6) turintys kontaktiniai lęšiai. Vietoj vienų lęšių pradėjus nešioti kitus, jokių nesklandumų kilti neturėtų.

Atributai
Gamintojas: Alcon
BC: 8.60
Pakuotės dydis: 90 lęšių
DIA: 13.80
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 26 Dk/t
Vandens kiekis: 69%
Prekės pavadinimas: Focus Dailies All Day Comfort
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Nelfilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne

Atsiliepimai

99%
188 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?