Kodėl verta ir kaip užsisakyti akinius internetu?

Iš pirmo žvilgsnio mintis pirkti akinius internetu gali atrodyti bauginanti tačiau yra daug priežasčių, kodėl vis tik verta pabandyti. Visų pirma, pirkti akinius internetu daug pigiau, nei iš optikos salono. Antra, akinių kokybė bus tokia pat arba net geresnė. Trečia, pasitelkiant technologijas galite pasimatuoti akinius virtualiai, tikrai liksite nustebę, koks tikslus virtualus veidrodis yra! Taigi, kaip užsisakyti akinius internetu? Šis vadovas pagelbės jums viską atlikti tiksliai ir teisingai!

Pirmiausia pasirinkite labiausiai patinkančius rėmelius

Peržiūrėkite skiltį akiniai ir rėmeliai - ten atrasite įspūdingą žinomų gamintojų ir modelių kolekciją. Filtro pagalba lengvai rasite norimos formos, spalvos, gamintojo ar stiliaus akinius. Daugelį akinių galėsite pasimatuoti virtualiai. Jau radote tai, ko norite? Tada nieko nelaukdami spustelkite virtalaus matavimosi mygtuką. Šis įrankis prisijungs prie jūsų kompiuterio kameros ir tokiu būdu galėsite pamatyti, kaip akiniai atrodys ant jūsų veido.

Kuo ypatingas virtualus veidrodis?

Virtualų veidrodį gali įjungti paspaudęs ženkliuką su kamera , kurį rasi šalia akinių. Jis veikia visai taip pat kaip tikras veidrodis; kamera užfiksuoja tavo veidą ir uždeda pasirinktus akinius. Galite net pasisukti - akniai suksis kartu su jūsų veidu. Tokiu būdu pamatysite kaip akiniai atrodo iš įvairių kampų, lygiai taip kaip tikrame veidrodyje! Palyginimui pažiūrėk į vieną iš pavyzdžių žemiau. Vienas vaizdas su virtualiais akiniais, kitas su tikrais. Ar gali atsikti, kuris tikras kuris ne?


virtualus akinių matavimasis

Kad virtualus veidrodis tiksliai Jus atvaizduotų, spustelėkite piktogramą apatiniame dešiniajame kampe ir pasirinkite vyrą arba moterį. Arba tiesiog nurodykite savo atstumą tarp vyzdžių. Toliau galite skaityti viską apie tai, kaip nustatyti savo atstumą tarp vyzdžių (PD).


Prie akinių aprašymo rasite akinių rėmelių išmatavimus milimetrais. Tai padės jums dar geriau atitaikyti rėmelių dydį, nes galėsite įsivaizduoti kokio dydžio akniai yra, o taip pat galite palyginti juos su turimų akinių dydžiu.

Akinių dydžiai Akinių dydžiai

Kaip suvesti receptą

Užsakant akinius internetu, jums reikės ne senesnio kaip 6 mėnesių recepto. Jį galite gauti iš savo oftalmologo arba optometristo. Recepte turėtų būti nurodytos visos jūsų vertės ir parametrai. Iš recepto į atitinkamus laukelius reikia suvesti dešinės ir kairės akies lęšių galią (dioptrijas). Būkite atsargūs, kad vedant reikšmes nesupainiotumėte pliuso (+) ir minuso (-) reikšmių. Pliusinės dioptrijos paprastai indikuoja toliaregystę, t. y. gerai matote iš toli, bet ne taip gerai iš arti. Minusinės dioptrijos indikuoja trumparegystę, t. y. gerai matote iš arti, bet sunkiai matote toli esančius objektus. Jei prie dioptrijų nėra jokio ženklo - dioptrioja yra pliusinė. Lygybės ženklas (=) reiškia minusinę dioptriją. Jūsų recepte taip pat gali būti nurodytos ašies ir cilindro vertės; šios vertės indikuoja astigmatizmą ir gali būti įrašytos į atitinkamą vietą užsakant. Jei šių papildomų verčių jūsų recepte nėra, užsakymo formoje tuose langeliuose tiesiog įrašykite "0".

Jūsų akių priežiūros specialistas recepte taip pat turėtų nurodyti ir jūsų atstumą tarp vyzdžių (PD), nes jo reikės užsakant akinius. Ne kiekvienas optometristas ir (arba) oftalmologas tai daro, todėl būtinai pasiteiraukite. Kitu atveju jį taip pat galima išmatuoti patiems naudojant mūsų tikslų internetinį įrankį arba atsispausdinus šį priedą: PD liniuotė .

Neseniai gavote naują receptą? Jei taip, puiku! Atsiųskite jį mums ir gausite €6 nuolaidą naujai receptinių akinių porai.

Tiesiog atsiųskite receptą mums adresu info@alensa.lt ir gaukite nuolaidą jau dabar!

Užsakymo formoje įvedę receptą, pasirinkite, kokių lęšių norėtumėte savo naujiems akiniams: siūlome 4 skirtingų storių lęšius. Galite įsigyti vieno regėjimo akinius arba progresinius (multifokalinius) akinius. Atsižvelgiant į įvestus parametrus, sistema automatiškai parenka tinkamiausią lęšių tipą. Jei reikia, šį pasirinkimą galite pakeisti rankiniu būdu. Atminkite, kad tam tikroms reikšmėms ir parametrams reikia tam tikro tipo lęšių storio, todėl lęšių storį pakoreguoti galima ne visais atvejais.

Jei vis dar nerimaujate dėl užsakymo ar teisingo parametrų pateikimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Su malonumu atsakysime į jūsų klausimus ir padėsime užbaigti užsakymą.

Apibendrinant: kodėl verta įsigyti akinius internetu?

Apsvarstykite šiuos privalumus:

Nėra ko laukti! Savo akinius rasi čia: