ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - be dioptrijų (2 lęšiai)

€16.09
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Spalva
  Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 29.9. Stock day info: Today 29. rugsėjo Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 29. rugsėjo rinkitės parametrus...
  Prekyboje
  Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
  €16.09
  Taip pat gali patikti
  Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00
  ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - be dioptrijų (2 lęšiai)

  Šie spalvoti lęšiai yra visiškai skaidrūs , todėl iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akyse nieko neturite. Tačiau jei pabūstie UV šviesoje, atėjus vakarui nustebinsite aplinkinius! Atėjus vakarui, kai būsite šokių aikštelėje lęšiai pradės švytėti ir spinduliuoti!

  Spalvoti kosmetiniai lęšiai be dioptrijų

  Tai dioptrijų neturintys - regėjimo nekoreguojantys - spalvoti kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai naudojami tik kosmetiniais tikslais. Visiems, norintiems įsigyti tokius kosmetinius lęšius, patartina, apsilankyti pas specialistą ir gauti „plano“ receptą. Tai toks receptas, kuriame akių specialistas profesionaliai pamatavęs Jūsų akis, nurodys, kokio dydžio nekorekciniai lęšiai tiktų Jums pagal Jūsų akių dydį.

  Apie ColourVUE Glow

  Šiuos žaismingus ir spalvingus lęšius gamina MaxVue Vision. Jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kažko linksmo vakarėliui, kostiumui ar helovinui. ColourVUE Glow Crazy metiniai lęšiai sukurti taip, kad visiškai padengtų natūralią jūsų akių spalvą ir sukurtų unikalų, šviečiantį žvilgsnį ultravioletinėje šviesoje. Glow lęšiai skirti tik kosmetiniams tikslams.

  Apie ColourVUE Crazy

  Crazy lęšiai - tai specialūs spalvoti lęšiai, sukurti taip, kad visiškai padengtų natūralią jūsų akių spalvą. Lęšiai išsiskiria unikaliomis, populiariomis spalvomis ir įdomiais raštais. Jie idealiai tinka įvairiems kostiumams, persirengėlių vakarėliams ir šventėms, pavyzdžiui helovinui. Lęšiai sukurti įvairiems nešiojimo periodams ir gerai prižiūrimi tarnaus gan ilgai. Crazy lęšiai be abejonės yra puikiausias pasirinkimas, bet kokiam įspūdingam įvaizdžiui užbaigti.

  ColourVUE Crazy GLOW - Electric Blue - be dioptrijų

  Šie Electric Blue Glow lęšiai yra unikalūs visomis prasmėmis. Iš pirmo žvilgnsio gali atrodyti kad akyse Jūs nieko neturite. Jie yra visiškai permatomi. Vis dėl to, smagumas prasideda vos tik Jums patekus į patalpą su UV apšvietimu. Po šiais spinduliais Crazy Glow pradeda švytėti mėlyna spalva. Nustebink savo draugus ir aplinkinius! Puikiai tinka seno gero reivo vakarėliams.

  Apie ColourVue Crazy GLOW Spalvotus Kontaktinius Lęšius

  Šie spalvoti ir žaismingi lęšiai yra gaminami MaxVue Vision kompanijos ir puikiai tinka tiems, kas ieško kažko smagaus nešioti Helovino ar cosplay vakarėlių metu. ColourVUE Glow yra metiniai lęšiai ir sukurti taip, kad padengtų Jūsų natūralią akių spalvą ir sukurtu unikalų švytejimo efektą po UV spinduliais. Pakuotėje rasite du lęšius. Crazy GLOW lęšiai skirti kosmetiniui naudojimui ir neturi varianto su dioptrijomis.

  Kaip prižiūrėti ColourVUE Crazy GLOW Lęšius

  Šiuos lęšius galėsite naudoti net iki 365 dienų po blisterio atidarymo, po šio periodo lęšiai turėtų būti išmetami. Tiesa, norėdami užtikrinti nešiojimo komfortą ir higieną, turite atsakingai ir reguliariai lęšius prižiūrėti viso šio periodo metu. Valyktie ir laikykite šiuos spalvotus lęšius aukštos kokybės valomajame tirpale. (Nenaudokite peroksido!) Nepalikite lęšiu tame pačiame tirpale daugiau nei 5 dienas. Kas 5 dienas kartokite įprastą valymo procedūrą ir laikykite lęšius šviežiame tirpale. Nepamirškite pakeisti ir lęšių dėkliuko, kuriame juos laikote. Tai daryti reikėtų kas tris mėnesius. Nėra jokios garantijos, kad lęšiai išliks kokybiški ir patogūs nešioti jei nepasirūpinsite šiais ColourVue Crazy GLOW lęšiais.

  Atributai
  Lęšių spalva: Mėlyna, Permatoma, Specialūs
  Gamintojas: MaxVue Vision
  BC: 8.60
  DIA: 14.00
  Pakuotės dydis: 2 lęšiai
  Stiprumo amplitudė: 0
  Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
  Deguonies pralaidumas: 22 Dk/t
  Nešiojimo trukmė: 365 parų
  Vandens kiekis: 45%
  Prekės pavadinimas: ColourVUE Crazy Glow, ColourVUE Crazy Lens
  Lęšių medžiaga: Hidrogelio terpolimeras
  Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
  UV filtras : Ne
  Taip pat gali patikti

  Visi kiti šio produkto variantai

  Atsiliepimai

  Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

  Komentarai

  Galbūt turite klausimų, komentarų?