Christian Dior Diorreflected 1RQ/P7

Moteriški
Akinių dydis Koks mano dydis?
142 mm
Kiti išmatavimai
21 mm
140 mm
48 mm 52 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Trečiadienis 29.9.
Nemokamas pristatymas
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00
Garantija ir autentiškumas
Nuolaida -21% €208.90 €264.43

Apie Christian Dior

Christian Dior mados namai yra vieni iš žinomiausių pasaulyje. Jų akiniai visada madingi - ypač pilot modelis - o, apskritai, tai drąsūs ir elegantiški modeliai visais amžiais sukuriantys šiuolaikišką nuotaiką


Apie šiuos akinius

Norite ryškiai išsiskirti iš minios? Atrodysite tikrai madingai ir drąsiai su ekstravagantiško modelio akinių rėmeliais. Sidabro spalvos akinių rėmeliai puikiai tiks prie įvairių aprangos ir šukuosenos stilių, prie bet kokio odos tono. Burgundi rėmelių spalva, puikiai tinka beveik visuomet, papildykite savo kasdienį stilių. Burgundo spalvos akinių lęšiai iš esmės sumažina spiginimą ir paryškina spalvas. Pagrindinė rėmelių medžiaga - patvarus metalas. Akiniai metaliniais rėmeliais - elegantiškam ir stilingam įvaizdžiui.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.