Chloe CE762S 210

Moteriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
147 mm
Kiti išmatavimai
17 mm
140 mm
50 mm 57 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Antradienis 26.9.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €10.49 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€221.97 €148.90 Nuolaida -33%
Į krepšelį arba
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €221.97

Apie „Chloé“

„Chloé“ prekės ženklas reprezentuoja moteriškumą, modernumą, eleganciją ir nerūpestingumą. Šios pagrindinės charakteristikos apibūdina ir „Chloé“ akinių kolekciją. Šis prekės ženklas siūlo įvairių - aptakių ir lengvų, išraiškingų ir grakščių - formų akinius. Šioje kolekcijoje rasite viską - subtilų ir klasikinį dizainus, taip pat ir kai ką drąsesnio - modelius su garsiosiomis „Chloé“ dekoracijomis. Išsirinkę „Chloé“ korekcinius ar saulės akinius niekada nesuklysite!


Apie šiuos akinius

Ši forma rėmelių forma - apskritimas. Puikiai tinka kvadrato ar keturkampio veido formos veidams. Ruda rėmelių spalva puikiai tinka tamsiaplaukiams, o tiesa pasakius, tai klasikinė spalva kiekvienai dienai. Permatomi akinių rėmeliai šiuo metu labai populiarūs. Puikiai dera prie įvairių stilių ir odos tonų. Violetinė akinių lęšių spalva idealiai tinka norint iš esmės sumažinti šviesos ryškumą. Akinių lęšiai yra šviesėjančios spalvos, tai reiškia, kad tamsi viršutinės lęšių dalies spalva palaipsniui šviesėja. Toks akinių lęšių efektas, ne tik labai madingas, bet ir puikiai tinka vairuotojams - viršutinė, tamsi lęšių dalis blokuoja ryškius saulės spindulius, o apatinė šviesi lęšių dalis pageriną matomumą kelyje. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.