Biotrue ONEday for Astigmatism (90 lęšių)

€69.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 5.8. Stock day info: Tomorrow 5. rugpjūčio Stock day info: In stock, ready to be dispatched Stock day info: Ready to be sent rinkitės parametrus...
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€69.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Biotrue ONEday for Astigmatism

Biotrue ONEday for Astigmatism yra žinomos kompanijos - Bausch and Lomb - gaminami toriniai kontaktiniai lęšiai. Pagaminti iš technologiškai pažangios HyperGel medžiagos (Nesofilcon A) tam, kad užtikrinti didelį vandens kiekį ir deguonies pralaidumą. Šie lęšiai suteikia išskirtini komforto jausmą ir gerųjų savybių išlaikymą visos dienos metu.

Šioje pakuotėje Biotrue ONEday for Astigmatism rasite 90 lęšių. Atsisveikinkite su astigmatinių lęšių keliamomis problemomis, tokiomis kaip galvos skausmas ar neryški rega.

Biotrue ONEday for Astigmatism kontaktinius lęšius taip pat galite įsigyti mažesnėje 30 vienetų pakuotėje.

Didelis vandens kiekis dar aukštesniam komforto lygiui užtikrinti

Per daugelį atliktų tyrimų ir bandymų, Biotrue ONEday for Astigmatism kontaktiniai lęšiai pademonstravo, kad gali išlaikyti 98% net iki 16 valandų.

Lęšių sudėtyje yra 78% vandens, tai atitinka ir natūraliai žmogaus akyje randamą vandens kiekį. Dėl šios priežasties šis produktas puikiai tinka ir itin jautrioms akims.

Aukštosiomis technologijomis paremtas dizainas

neskaitant išskirtinai didelios vandens kiekio, Biotrue ONEday lęšių viena iš sudedamųjų dalių yra HyperGel medžiaga, kur užtikrina itin gerą deguonies pralaidumą. Šių lęšių deguonies pralaidumas yra matuojamas 42 DK/t lygyje. Toks aukšas deguonies pralaidumas užtikrina komfortą ir funkcionalumą viso jų nešiojimo periodo metu.

Bausch & Lomb naudoja balastinę technolgiją lęšių stabilizacijai užtikrinti jiems esant akyje, tačiau net ir su šia technologija lęšiai išlieka itin ploni ir pralaidūs deguoniui. Šis lęšių dizainas užtikrina ryškią regą be nepageidagujamo atsipindžio efekto.

Kad lęšius įsidėjote teisingas žinosite pagal lęšių 6-os valandos pozicijoje esantį indikatorių. Biotrue ONEday pasižymi lengvu atspalviu, dėl ko juos tampa daug paprasčiau naudoti. Dėl papildomos apsaugos lęšiai aprūpinti apsauga nuo UV spindulių.

Atributai
Gamintojas: Bausch and Lomb
DIA: 14.50
BC: 8.40
Pakuotės dydis: 90 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 42 Dk/t
Vandens kiekis: 78%
Prekės pavadinimas: Biotrue ONEday for Astigmatism
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.75
Stiprumo amplitudė: nuo -9.00 iki +4.00
Lęšių medžiaga: Nesofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?