Biofinity XR Toric (3 lęšiai)

€39.99
94% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€39.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity XR Toric kontaktiniai

Biofinity XR Toric tai astigmatizmą koreguojantys, silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina CooperVision. Dėl itin plataus ašies ir cilindro verčių parametrų spektro, šie toriniai lęšiai gali ištaisyti net ir labai aukštą astigmatizmo laipsnį. Šią Biofinity XR Toric lęšių pakuotę sudaro 3 lęšiai .

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity XR Toric naudoja Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

„CooperVision“ optimizuoto torinio lęšio geometrijos piktograma Ši speciali optimizuota torinio lęšio geometrija užtikrina, kad lęšiai prisitaikytų prie akies ir visada yra išsilaikytų tinkamoje pozicijoje. Tokio tipo dizainas suteikia tris gyvybiškai svarbius pranašumus astigmatizmą turintiems žmonėms: ryškus ir aiškus vaizdas, stabilus prisitaikymas ir komfortas per visą dieną.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Juos galima dėvėti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį dėvėjimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šie lęšiai yra Biofinity Toric linijos papildymas. Dėka platesnio parametrų asortimento, vartotojai visada gali rasti tinkamą jų unikalaus recepto derinį. Nereikia eiti į kompromisus užsakant parametrus, kurie yra panašiausi į jūsų faktinius matavimus. Cilindrinės vertės svyruoja iki -5,75, o ašių vertės yra nuo 5 ° iki 180 °.

Atributai - Biofinity XR Toric (3 lęšiai)

Gamintojas: CooperVision
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
Deguonies pralaidumas: 116 Dk/t
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity XR Toric
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -5.75
Stiprumo amplitudė: nuo -20.00 iki +20.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

94%
82 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?