Biofinity XR (3 lęšiai)

€20.19
100% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 25.10. Pirmadienis 25.10. Pirmadienis 25.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.19
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity XR kontaktiniai lęšiai - 3 vienetai

Biofinity XR yra silikono hidrogelio mėnesiniai kontaktiniai lęšiai gaminami CooperVision. Lęšiai skirti didelei miopijai ir hiperopiją koreguoti, Būtent dėl to lęšiai prienami su didelėmis pliuso ir minuso dioptrijų vertėmis, ši linija yra klasikinės Biofinity linijos papildymas. Lęšių gamybai naudojama medžiaga sujungia didelį vandens kiekį ir puikų deguonies pralaidumą .

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity XR naudoja Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

Coopervision komforto piktograma Kokybiška medžiaga, pažangus dizaino ir puikios optinės savybės - visa tai sukuria puikiai kvėpuojančius lęšius, su kuriais visą dieną jausitės patogiai.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Juos galima dėvėti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį dėvėjimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.

Šią Biofinity XR kontaktinių lęšių pakuotę sudaro 3 lęšiai.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 128 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity XR
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -20.00 iki +15.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip

Atsiliepimai

100%
46 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?