Biofinity Toric (6 lęšiai)

€47.29
98% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€47.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity Toric kontaktiniai lęšiai

Biofinity Toric - tai kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti. Lęšių gamintojas firma CooperVision. Šią pakuotę sudaro 3 lęšiai. Šie minkšti, toriniai kontaktiniai CooperVision lęšiai susilaukė ypatingos sėkmės, ne tik dėl komforto ir akių sveikatos, bet ir dėl savo optinių savybių.

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity Toric naudoja Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia lęšiams didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

„CooperVision“ optimizuoto torinio lęšio geometrijos piktograma Ši speciali optimizuota torinio lęšio geometrija užtikrina, kad lęšiai prisitaikytų prie akies ir visada yra išsilaikytų tinkamoje pozicijoje. Tokio tipo dizainas suteikia tris gyvybiškai svarbius pranašumus astigmatizmą turintiems žmonėms: ryškus ir aiškus vaizdas, stabilus prisitaikymas ir komfortas per visą dieną.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su šiais lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Biofinity galima nešioti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį nešiojimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šią prekė taip pat galite įsigyti pakuotėse po 3 lęšius.

Tiems, kuriems reikia didesnės astigmatizmo korekcijos, taip pat siūlome Biofinity XR Toric. Šie lęšiai siūlo platesnį parametrų spektrą.

Atributai - Biofinity Toric (6 lęšiai)

Gamintojas: CooperVision
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Deguonies pralaidumas: 116 Dk/t
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity Toric
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +8.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

98%
646 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Vilma

Sveiki man reikėtų vienos poros mėnesio galiojimo kontaktinių lęšių dešinę -8.50 kairę -7

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, po vieną porą deja neparduodame.😞 Biofinity lęšius gamintojas pakuoja po 3 arba 6 vieno parametro lęšius. Po vieną mėnesinį lęšį galite užsisakyti iš TopVue: https://www.alensa.lt/…stigmatizmui

Silvija

Pirkau šiuos lęšius iš Alensa, atidarius vieną porą, pamačiau, kad yra suplyšęs desinysis lesis. Jau daug metų pirkau šiuos lešius is kitu parduotuviu ir buvo viskas gerai. Labai nusivyliau...

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, Silvija, Tikrai labai apgailestaujame, kad pasitaikė nekokybiškas lęšis. Norime patikinti jus, kad esame tik perpardavinėtojai - perkame ir parduodame lęšius tiesiogiai iš Coopervision, kaip ir kitos parduotuvės. Šio gamintojo lęšiai tikrai labai kokybiški, todėl nusiskundimų beveik nepasitaiko, jūs greičiausiai pirmoji, kuriai pasitaikė nekokybiškas Biofinity lęšis. Tikrai nepaliekame savo klientų su brokuotomis prekėmis, prašome kreiptis į mus asmeniškai dėl kompensacijos. Lauksime jūsų elektroninio laiško info@alensa.lt