Biofinity Multifocal (6 lęšiai)

€65.89
97% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€65.89
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai gaminami firmos CooperVision yra skirti presbiopijai koreguoti. Šių lęšių nešiojimo periodas - vienas mėnuo, pakuotę sudaro 3 lęšiai. Aquaform® Technologijos dėka, Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai kontaktiniai lęšiai sulaiko drėgmę ir slopina su amžiumi susijusi akių sausėjimą. Be to, lęšiai išlieka drėgni net ir be drėkinančių akių lašų. Jie pritraukia ir savyje sulaiko vandenį, o tai ženkliai sumažina akių dehidratacijos riziką.

Presbiopija

Presbyopia - tai akių defektas dėl kurio akims sunku sufokusuoti šalia esančius objektus, pavyzdžiui laikraštį, arba gerai matyti esant silpnam apšvietimui. Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai užtikrina aiškų, ryškų vaizdą iš bet kokio atstumo.

Coopervision Balanced Progressive technologijos piktograma Pagrindinė aukštos kokybės multifokalinių kontaktinių lęšių siekiamybė yra ryškus matymas iš bet kokio atstumo. CooperVision sukurta technologija Balanced Progressive® sujungia du skirtingus optinius dizainus, kurie užtikrina išskirtinai ryškų regėjimą.

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity multifocal sukurti pasitelkiant Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Lęšius galima nešioti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį nešiojimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šią prekę taip pat galite įsigyti pakuotėse po 3 lęšius.

Atributai - Biofinity Multifocal (6 lęšiai)

Gamintojas: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Papildymas: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 142 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity Multifocal
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

97%
452 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Diana

Perkame už 71,88 Eur, parašyta , kad priklauso dovana, bet jos pasirinkti neleidžia. Visai neatsidaro to nuoroda. Kodėl klaidinate?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, malonu, kad susisiekėte.🙂 Taip, dovanėlė priklauso perkant už daugiau nei 65€. Maloniai prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir jie padės Jums išsiaiškinti, kas užsakymo metu įvyko ne taip: info@alensa.lt Be dovanų nepaliksime 😉

gražina

Kuo skiriasi papildymas D ir N?

Atsakymas info@alensa.lt

Ačiū už klausimą. D žymi dominuojančią akį, N nedominuojančią. Kuri akis dominuojamnti, kuri ne jums gali pasakti oftalmologas.