Biofinity Multifocal (6 lęšiai)

€65.89
95% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 29.10. Stock day info: Tomorrow 29. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€65.89
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai gaminami firmos CooperVision yra skirti presbiopijai koreguoti. Šių lęšių nešiojimo periodas - vienas mėnuo, šią pakuotę sudaro 6 lęšiai. Aquaform® Technologijos dėka, Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai kontaktiniai lęšiai sulaiko drėgmę ir slopina su amžiumi susijusi akių sausėjimą. Be to, lęšiai išlieka drėgni net ir be drėkinančių akių lašų. Jie pritraukia ir savyje sulaiko vandenį, o tai labai sumažina akių dehidratacijos riziką.

Presbiopija

Presbyopia - tai akių defektas dėl kurio akims sunku sufokusuoti šalia esančius daiktus, pavyzdžiui laikraštį, arba gerai matyti esant silpnam apšvietimui. Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai užtikrina aiškų, ryškų vaizdą iš bet kokio atstumo.

Coopervision Balanced Progressive technologijos piktograma Pagrindinė aukštos kokybės multifokalinių kontaktinių lęšių siekiamybė yra aštrus matymas iš bet kokio atstumo. CooperVision sukurta technologija Balanced Progressive® sujungia du skirtingus optinius dizainus, kurie užtikrina išskirtinai ryškų matymą.

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity multifocal sukurti pasitelkiant Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Juos galima dėvėti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį dėvėjimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šią prekę taip pat galite įsigyti pakuotėse po 3 lęšius.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Papildymas: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 142 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity Multifocal
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Air Multifocal (6 lęšiai)

Prekyboje
  • Ypač pralaidūs deguoniui
  • Dar aiškesnis vaizdas visomis kryptimis
  • Labai gerai išlaiko drėgmę visą dieną
Kaina tik: €41.29
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

95%
145 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

gražina

Kuo skiriasi papildymas D ir N?

Atsakymas

info@alensa.lt

Ačiū už klausimą. D žymi dominuojančią akį, N nedominuojančią. Kuri akis dominuojamnti, kuri ne jums gali pasakti oftalmologas.