Biofinity Multifocal (3 lęšiai)

€34.69
96% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 28.11. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€34.69
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai

Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai gaminami firmos CooperVision yra skirti presbiopijai koreguoti. Šių lęšių nešiojimo periodas - vienas mėnuo, pakuotę sudaro 3 lęšiai. Aquaform® Technologijos dėka, Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai kontaktiniai lęšiai sulaiko drėgmę ir slopina su amžiumi susijusi akių sausėjimą. Be to, lęšiai išlieka drėgni net ir be drėkinančių akių lašų. Jie pritraukia ir savyje sulaiko vandenį, o tai ženkliai sumažina akių dehidratacijos riziką.

Presbiopija

Presbyopia - tai akių defektas dėl kurio akims sunku sufokusuoti šalia esančius objektus, pavyzdžiui laikraštį, arba gerai matyti esant silpnam apšvietimui. Biofinity Multifocal kontaktiniai lęšiai užtikrina aiškų, ryškų vaizdą iš bet kokio atstumo.

Coopervision Balanced Progressive technologijos piktograma Pagrindinė aukštos kokybės multifokalinių kontaktinių lęšių siekiamybė yra ryškus matymas iš bet kokio atstumo. CooperVision sukurta technologija Balanced Progressive® sujungia du skirtingus optinius dizainus, kurie užtikrina išskirtinai ryškų regėjimą.

Coopervision „Aquaform“ technologijos piktograma Biofinity multifocal sukurti pasitelkiant Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® suteikia didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai. Lęšius galima nešioti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį nešiojimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šią prekę taip pat galite įsigyti pakuotėse po 6 lęšius.

Atributai - Biofinity Multifocal (3 lęšiai)

Gamintojas: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
Papildymas: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 142 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity Multifocal
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Air Multifocal (3 lęšiai)

Prekyboje
  • Ypač pralaidūs deguoniui
  • Dar aiškesnis vaizdas visomis kryptimis
  • Labai gerai išlaiko drėgmę visą dieną
Kaina tik: €22.89
GUDRI
ALTERNATYVA

Akių lašai Gelone 10 ml

Greitas ir ilgalaikis palengvėjimas

  • Ramina sausas ir jautrias akis
  • Sukuria plėvelę, kuri apsaugo akis
  • Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais
Kaina tik: €4.19 Į krepšelį

Atsiliepimai

96%
686 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Nida

Ką reiškia papildymas ?

Atsakymas info@alensa.lt

Jei kenčiate nuo presbiopijos, dar vadinamos senatvine toliaregyste, ir turite nešioti multifokalinius kontaktinius lęšius, akių gydytojas recepte nurodys ir papildymo (ADD) parametrą, kuris padės geriau matyti arti esančius objektus. Daugiau apie papildymą (ADD) galite skaityti mūsų informaciniame tinklalapyje. https://www.alensa.lt/…uprasti.html

Vilma

dar neturiu

Atsakymas info@alensa.lt

Vilma, jau neužilgo pristatysime jums lęšius. Kadangi mūsų sandėlys yra Čekijos Respublikoje, negalime prekių pristatyti į Omniva tą pačią dieną, kai jas išsiunčiame. Pirmąjį kelionės etapą vykdo Čekijos kurjerių įmonė, todėl informacija „Omniva“ svetainėje tik užfiksuojama, bet nėra atnaujinta. Prekės pasiekia Omnivą sekančią dieną, tačiau kol kurjieris nepaima siuntos į rankas ir jos nenuskenuoja informacija sekimo tinklalapyje nesikeičia. Numatomas prekių pristatymo laikas yra 2–4 darbo dienos.

Vilma

Biofinity Multifocal lęšiai dizainas D ar N. Kaip žinoti kokių reikia?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki D ir N žymi kairiąją ir dešiniąją akis. Lęšiai visi vienodi, todėl nėra skirtumo, kurį lęšį įsidėsite. Šios raidės tiesiog padeda pasižymėti, kada ir į kokią akį įsidėjote lęšius arba kokiame konteineriuke yra dešinės akies lęšis, o kuriame kairės.