Biofinity (6 lęšiai)

€27.29
95% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 24.3. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€27.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai - 6 vnt.

Biofinity yra silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai gaminami CooperVision. Šių lęšių nešiojimo periodas yra vienas mėnuo. Speciali lęšių gamybai naudojama medžiaga užrikrina didelį vandens kiekį ir puikų deguonies pralaidumą. Šią kontaktinių lęšių pakuotę sudaro 3 lęšiai.

Coopervision „Aquaform” technologijos piktograma Biofinity lęšiams gaminti yra naudojama Aquaform® Technologiją. Ši naujos kartos technologija unikaliu būdu sujungia medžiagas ir sulaiko vandenį lęšio viduje. Aquaform® užtikrina didelį deguonies pralaidumą ir tuo pačiu užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni, minkšti ir elastingi.

Coopervision komforto piktograma Kokybiškų medžiagų balansas, pažangus dizainais ir puikios optinės savybės - visa tai garantuoja gerai kvėpuojančius lęšius, kurie visą dieną bus labai patogūs.

Coopervision prailginto nešiojimo piktograma Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam nešiojimui, tačiau retkarčiais su lęšius galima miegoti arba nešioti prailgintai.Bi­ofinity galima nešioti neišsiimant 30 dienų ir 29 naktis. Tačiau tokį dėvėjimo būdą visada pirmiausia turėtų patvirtinti akių priežiūros specialistas.


Šią prekę taip pat galite įsigyti pakuotėse po 3 lęšius.

Atributai - Biofinity (6 lęšiai)

Gamintojas: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 160 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 48%
Prekės pavadinimas: Biofinity
Lęšių medžiaga: Comfilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

95%
34 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (12)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Daiva

Nebuvau nešiojusi lęšiu. Nutariau išbandyt. Iš tikrųjų nieko apie juos nežinojau. Pasiskambinau, ir labai puiki konsultantė padėjo išsirink, puikiai viską išaiškino. Ačiū jai. Esu labai patenkinta. Dabar matau kaip 18 metų 😆😆😆 Patariu ir kitiems rinktis.

Atsakymas info@alensa.lt

Labai džiaugiamės, kad galėjome Jums padėti!😊

Jolanta Kriščiukaitė

Sveiki, Neseniai buvau susidūrusi su nekokybiškais Biofinity lęšiais. Juos grąžinau į Alensa.lt kokybės patikrinimui. Buvo patvirtintas brokas. Už lęšius buvo grąžinti pinigai ir pritaikyta 5 eurų nuolaidėlė sekančiam apsipirkimui. :) Labai ačiū už operatyvų ir informatyvų bendravimą! :) Kaip jau buvau minėjusi anksčiau, Biofinity lęšius, iš šio puslapio, užsisakinėju daugiau nei kelis metus. Esu labai patenkinta užsakymo spartumu ir gaminio kokybe. Akys, su šiais lęšiais, jaučiasi puikiai, nesausėja. Taip pat labai geras kainos ir kokybės santykis. Visiems rekomenduoju! :)

Atsakymas info@alensa.lt

Džiaugiamės, kad likote patenkinta mūsų aptarnavimu ir problemų sprendimo būdais. Lauksime kitų Jūsų užsakymų :)

Jolanta Kriščiukaitė

Sveiki, Jau seniai iš Jūsų puslapio užsisakinėju Biofinity lęšius. Esu labai patenkinta kokybe bei greitu pristatymu. Rugpjūčio mėnesį užsisakiau 6 vnt. pakuotę. Lęšiai buvo brokuoti, tarsi viena dioptrija silpnesni. Šią savaitę užsisakiau 3 vnt. pakuotę, su lęšiais viskas puiku, geras matomumas, kaip ir anksčiau. Labai prašau, atidžiau tikrinti savo prekes, kad pirkėjams nepasitaikytų broko. Gražios Jums dienos, Jolanta

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, Jolanta, Labai dėkojame už pasidalintą patirtį ir labai apgailestaujame, kad šį kartą pasitaikė nekokybiški lęšiai. Noriu patikinti Jus, kad tai nėra dažna mūsų pirkėjams pasitaikanti patirtis ir jau ėmėmės priemonių, kad tai nepasikartotų. Mes mielai priimsime brokuotus lęšius atgal ir grąžinsime Jums pinigėlius. Visad drąsiai kreipkitės, jei pasitaikytų brokuotos prekės - tikrai nepaliekame savo pirkėjų su tokiomis prekėmis. Daugiau informacijos apie nekokybiškų prekių grąžinimą galite rasti čia: https://www.alensa.lt/…zinimas.html

Lina

noriu pakausti ar sie lesiai yra kieti?

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, šie Biofinity lęšiai yra minkštieji kontaktiniai lęšiai. Kol kas kietaisiais lęšiais neprekiaujame.

Gabrielė

Puikūs ir komfortiški nešioti kasdienai.

Atsakymas info@alensa.lt

Džiaugiamės, kad esate patenkinti pirkiniu. Visada kreipkitės, jei iškils kokių klausimų. Gražios dienos jums linki Alensa.

Rasa R.

Puikūs lęšiai, geriausi iš mano turėtų! Greitas ir operatyvus pristatymas ir dar dovanų gavau! Rekomenduoju!

Atsakymas info@alensa.lt

Labai džiaugiamės, kad esate patenkinti mūsų paslaugomis ir produkcija. Lauksime sugrįžtant į parduotuvę!

Agnė Buožienė

Man geriausi.

Justė V.

Biofinity 6 metai ir jokiu problemų. Šiandien atvežė į darbą Omniva berniukas ir dar su šventėm pasveikino. :D

Gintarė Jabl.

Pritariu! Geriausi lesiai.

Urte

Sitie CooperVision man atrodo patys geriausi gamintojai. Nei karto nebuvo kad tektu lesi ismesti anksciau laiko ar dar kas, nors jau pirkau N kartu. Aciu uz nuolaida :P

Gintė

Man asmeniškai Biofinity maloniau nešiojasi nei Oasys, bet draugėms visiškai atvirkščiai! :D Rekomenduočiau abu išbandyti.

Agne

Lesius pradejau nesioti pries du metus ir kol kas tik Biofinity. Nematau kuo butu galima skustis. Niekada nebuvo problemu. Dekui