Arnette Holboxx AN3082 735/87

Moteriški Vyriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
139 mm
Kiti išmatavimai
13 mm
145 mm
45 mm 57 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Antradienis 26.9.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €10.49 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€90.55 €63.90 Nuolaida -29%
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €90.55

Apie „Arnette“

„Arnette“ save pristato, kaip labai patrauklų ir prieinamą akinių prekės ženklą, ypač jauniems žmonėms. Viskas prasidėjo nuo riedlenčių ir banglenčių pasaulio, tačiau laikui bėgant „Arnette“ išplėtė savo dizainus ir tapo pasaulinio garso gatvės drabužių prekės ženklu. „Arnette“ akiniai yra nebrangūs, kokybiški ir kasdieniški. Pagrindinės prekės ženklo vertybės yra autentiškumas ir optimalumas. Peržiūrėkite mūsų sportinių „Arnette“ akinių kolekciją ir tikrai atrasite naują mėgstamų akinių porą sau.


Apie šiuos akinius

Šių rėmeliai yra pilot modelio. Tokia forma puikiai tinka bet kokios formos veidui. Rėmeliai apdirbti stilingos sidabrinės spalvos metalu dar vadinamu ruteniu. Pilka akinių lęšių spalva slopina atspindžio šviesą ir pagerina spalvų suvokimą. Nors šie lęšiai neturi jokio papildomo efekto, tai nebūtinai yra blogai! Jei ieškote akinių , kurie tiesiog siūlo visą būtiną apsaugą - be jokių papildomų filtrų, kurie keičia objektų spalvą ar suvokimą, tuomet šis paprastas variantas kaip tik jums. Pagrindinė rėmelių medžiaga - patvarus metalas. Akiniai metaliniais rėmeliais - elegantiškam ir stilingam įvaizdžiui. Šie saulės akiniai idealiai tinka sportui ir kitai aktyviai veiklai lauke

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.