Alpina S-Way QVM+ White Matt/Quattro Varioflex Rainbow Mirror

Moteriški Vyriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
146 mm
Kiti išmatavimai
17 mm
150 mm
54 mm 80 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Antradienis 26.9.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €10.49 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€240.06 €182.90 Nuolaida -24%
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €240.06

Apie Alpina

Sporto prekės ženklas Alpina jau daug metų diktuoja tendencijas dizaino, mados ir gyvenimo būdo srityse. Jų akiniai aprūpinti aukštos kokybės lęšiais ir labai funkcionaliomis technologijomis. Prekės ženklas nori suteikti savo klientams tinkamus akinius kiekvienai sporto rūšiai - tiek vasarą, tiek žiemą. Kūrybiškiems ir novatoriškiems akiniams kurti „Alpina“ naudoja pažangias technologijas. Su Alpina akiniais optimali apsauga su stilius - visada garantuoti!


Apie šiuos akinius

Šis akinių modelis pagamintas iš vientiso lęšio. Balta rėmelių spalva idealiai tinka raudonplaukiams. Mėlyna akinių stikliukų spalva iš esmės slopina į akis patenkantį šviesos srautą Akinių lęšiai padengti veidrodiniu sluoksniu. Toks sluoksnis palengvina regėjimą esant ryškiai ir spiginančiai šviesai. Fotochrominiai lęšiai - tai akinių lęšiai, kurių atspalvis automatiškai keičiasi atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Veikiami UV saulės spindulių, šie lęšiai patamsėja ir taip apsaugo nuo akinimo ir kenksmingų UV spindulių. Grįžus į patalpą arba esant prastam apšvietimui, lęšiai palaipsniui grįžta į šviesią būseną ir užtikrina optimalų regėjimo komfortą. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas. Jie sukurti specialiai dviračių sportui. Akinių rėmelis ir lęšiai uždengia ir apsaugo akis geriau nei klasikiniai saulės akiniai, be to šie akiniai yra patvaresni. Šie rėmeliai yra puikios matinės spalvos.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.