Alexander McQueen AM0233S 004

Moteriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
142 mm
Kiti išmatavimai
20 mm
140 mm
43 mm 51 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: antradienis 25.6.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €6.59 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€292.77 €226.90 Nuolaida -22%
Į krepšelį arba
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €292.77

Apie Alexander McQueen

Saulės akinių Alexander McQueen linijos pagrindinis akcentas - estetika. Alexander McQueen yra viena iš įtakingiausių kompanijų mados industrijoje. Kompanijos sukurti saulės akiniai tikrai išskirtiniai, sukurti tiems, kas nori drąsiai išreikšti savo asmenybę ir išsiskirti iš minios.


Apie šiuos akinius

Ši forma žinoma kaip katės akių. Ji puikai tinka ovalaus ir keturkampio formos veidams. Violetinė akinių rėmelių spalva puikiai dera prie žalių akių ir šviesių plaukų. Violetinė akinių lęšių spalva idealiai tinka norint iš esmės sumažinti šviesos ryškumą. Nors šie lęšiai neturi jokio papildomo efekto, tai nebūtinai yra blogai! Jei ieškote akinių , kurie tiesiog siūlo visą būtiną apsaugą - be jokių papildomų filtrų, kurie keičia objektų spalvą ar suvokimą, tuomet šis paprastas variantas kaip tik jums. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.