Akių lašai Thealoz Duo 10 ml

€13.79
99% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 26.5. Stock day info: Today 26. gegužės Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. gegužės rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€13.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98, jei užsakymas viršija €65.00

Thealoz Duo 10 ml akių lašai

Thealoz formulė specialiai sukurta akių sudirgimui ir nuovargiui malšinti. Neutrali (pH 7) lašų formulė drėkina akies paviršių ir efektyviai kovoja su sausėjančių akių sindromu. Atsižvelgdami į situacija, galite lašinti apie 4-6 lašiukus per dieną. Thealoz Duo lašiukuose nėra konservantų ir jie gali būti naudojami nešiojant kontaktinius lęšius. Buteliuke yra 10 ml skysčio, ir jį sunaudoti reikėtų per tris mėnesius po atidarymo.

Thealoz Duo formulė sujungia Trehalozę ir Hialurono rūgštį. Abi šios medžiagos yra natūralios žmogaus organizmui; jų funkcija - efektyviai drėkinti ir atgaivinti pažeistus audinius.

Efektyvūs lašai prieš visokio tipo akių audinio pažeidimus

Nuovargis, sudirgimas, paraudimas, išsausėjimas gali paveikti Jūsų akis, o kur dar įvairiausi pašaliniai veiksniai, tokie kaip atšiaurus oras, svyruojanti temperatūra ir ilgos valandos prie kompiuterio. Thealoz Duo akių lašai yra puikus šių problemų sprendimo būdas. Šie lašiukai taip pat rekomenduojami ir sausų akių sindromo (įvairioms jo stadijoms) simptomams palengvinti.

Revoliucinė ABAK sistema

Thealoz Duo turi ABAK dozavimo sistemą, kuri užtikrina stabilų dozavimą kiekvieną kartą naudojant preparatą. Ši unikali dozavimo sistema taip pat neleidžia į produkto buteliuko vidų patekti purvui, bakterijoms ir teršalams.

Atributai

Gamintojas: Thea
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Konservantai: Ne
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
Medicinos priemonė: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

99%
142 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?