Akių lašai Thealoz Duo 10 ml

€13.39
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 2.8. Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€13.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Thealoz Duo 10 ml akių lašai

Thealoz formulė sukurta numalšinti akių sudirgimui ir nuovargiui. Ši neutrali (pH 7) formulė drėkina akies paviršių ir efektyviai kovoja su sausėjančių akių sindromu. Jei to reikalauja situacija, galite lašinti apie 4-6 lašiukus per dieną. Thealoz Duo lašiukuose nėra konservantų ir jie gali būti naudojami nešiojant kontaktinius lęšius. Pakuotėje yra 10 ml produkto, ir jį sunaudoti reikėtų per tris mėnesius po atidarymo.

Thealoz Duo formulė sujungia Trehalozę ir Hialurono rūgštį. Abi šios medžiagos natūraliai randamos žmogaus organizme kur efektyviai drėkina ir atgaivina pažeistus audinius.

Efektyvūs lašai prieš visokio tipo akių audinio pažeidimus

Nuovargis, sudirgimas, paraudimas, išsausėjimas gali paveikti Jūsų akis dėl įvairiausių pašalinių veiksnių, nuo tokių kaip oras ir temperatūra iki ilgo naudojimosi kompiuteriu. Thealoz Duo akių lašai yra puikus šių problemų sprendimo variantas. Šie lašiukai rekomenduojami ir sausų akių sindromo(įvairioms jo stadijoms) padariniams palengvinti.

Revoliucinė ABAK sistema

Thealoz Duo naudoja ABAK sistemą, kuri užtikrina stabilų dozavimą kiekvieną kartą naudojant preparatą. Ši unikali dozavimo sistema taip pat neleidžia į produkto buteliuko vidų patekti purvui, bakterijoms ir teršalams.

Atributai
Gamintojas: Thea
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Konservantai: Taip
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?