Akių lašai Systane Hydration 10 ml

€13.49
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 2.8. Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€13.49
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Akių lašai Systane Hydration

Naujų akių lašų Systane Hydration sudėtyje yra tarsi pleistras veikiančių polimerų, kurie padeda pažeistoms akies paviršiaus ląstelėms atsigauti. Lašų sudedamosios dalys HP-guar molekulės ir hialurono rūgštis sujungia pažeistas akies ragenos dengiamojo sluoksnio ląsteles ir suteikia joms papildomos drėgmės ir drėkinimo. Šie veiksmai yra labai svarbūs norint akies paviršių apsaugoti. Systane Hydration lašai ne tik apsaugo akis, bet ir padeda joms atsigauti.

Akių lašų Systane Hydration naudojimo instrukcijos

Lašai Systane Hydration numalšina sausų ar sudirgusių akių simptomus. Juos galima naudoti kiekvieną dieną, nešiojant vienadienius arba ilgesnės nešiojimo trukmės kontaktinius lęšius. Šiais lašais galima drėkinti ir sutepti akis ir kontaktinius lęšius. Atidarius, lašus reikia sunaudoti per 3 mėnesius.

Kenčiate nuo sausų ar paraudusių akių?

Lašai Systane Hydration padeda apsisaugoti nuo sausų akių sindromo. Jie papildomai sudrėkina ir sutepa kontaktinius lęšius, ypač kai yra labai vėjuota, šalta, dulkėta arba sausa. Šiuos lašus galima naudoti bet kada pajutus, kad akys sausėja arba yra sudirgusios.

Atributai
Gamintojas: Alcon
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?