Akių lašai Refresh 15 ml

€9.79
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 3.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€9.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Akių lašai Refresh

Refresh akių lašai skubiai suteikia atgaivą ir užtikriną ilgalaikį komfortą. Jie imituoja ašaras ir akies paviršių padengia papildomu apsauginiu sluoksniu, apsaugančiu nuo smogo, karščio ar vėjo. Refresh akių lašai padeda nuraminti akis, jei ilgai dirbate kompiuteriu ar praleidžiate daug laiko patalpose, kuriose veikia oro kondicionierius. Akių lašai padeda išplauti į akis patekusias dulkes ar kitus svetimkūnius. Refresh akių lašai yra gaminami be konservantų ir jiems įsigyti nereikia gydytojo recepto. Buteliuko talpa - 15 ml.

Sausų akių sindromas

Sausų akių sindromas yra dažniausias kontaktinių lęšių sukeliamas šalutinis poveikis. Sindromas gali išsivystyti dėl skirtingų priežasčių, bet dažniausiai dėl ašarų trūkumo. Akių lašai Refresh efektyviai kovoja su sausų akių sindromo simptomais.

Pastaba: prieš įsidėdami kontaktinius lęšius, ant jų vidinės pusės užlašinkite 1 ar 2 lašus Refresh akių lašų.

Atributai
Gamintojas: Allergan
Kiekis: 15 ml
Naudojimas po atidarymo: 2 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Konservantai: Taip
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Onute

Sveiki. Ar šitie akių lašai tinka tik nešiojant kontaktinius lęšius, ar ir kasdieniam sausų, perštinčių, paraudusių akių drėkinimui? Kas gamintojas (šalis)? Ačiū

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, ačiūuž kalusimą. Lašai tinka sausoms akims ir su lęšiais ir be jų. Lašų sudėtis panaši į ašarų, todėl puikiai sudrėkins išsausėjusias akis.