Akių lašai Hylo-Gel 10 ml

€13.79
96% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 29.10. Stock day info: Tomorrow 29. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€13.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Geliniai akių lašai Hylo-Gel

Hylo-Gel yra sutepantys akių lašai, sudėtyje turintys padidintą natrio hialuronato kiekį. Šie farmacinės įmonės Ursapharm sukurti lašai yra skirti ypatingai sausoms arba po operacijų atsigaunančioms akims drėkinti.

Kontaktinių lęšių drėkinimas

Akių lašus Hylo-Gel galima naudoti ir kontaktiniams lęšiams drėkinti ir sutepti. Kad nešiodami lęšius jaustumėtės dar patogiau, rekomenduojame naudoti valomuosius tirpalus, kurių sudėtyje taip pat yra natrio hialuronato - pavyzdžiui, Gelone arba Laim-Care.

Didelis natrio hialuronato kiekis

Dėl ypatingai didelio natrio hialuronato kiekio Hylo-Gel akių lašai yra tirštesni, todėl įsilašinus ilgiau išlieka akyse. Jie prikimba prie akies paviršiaus ir jį padengia apsauginiu sluoksniu, kuris ne tik neleidžia akims išsausėti, bet ir padeda jau pažeistoms ląstelėms atsigauti.

Nėra konservantų ir fosfatų

Akių lašai Hylo-Gel gaminami be konservantų ir fosfatų, todėl juos galima naudoti be apribojimų ir nebijant šalutinio poveikio. Kiekvienas buteliukas turi specialių Comod® aplikatorių, kuris neleidžia į vidų patekti mikroorganizmams ir užtikrina tikslų ir vienodą dozavimą lašinant. Atidarius, akių lašus reikia sunaudoti per 6 mėnesius.

Atributai
Gamintojas: Ursapharm
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 6 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Konservantai: Ne
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

96%
48 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Agnius Meckovskis

Man patiko sie akiu lasai. Isilasinu pora kartu per diena, ir to pakanka kad akys nebutu sausos. Taip pat, labai patogus buteliukas, kiek esu pirkes kitu firmu lasu, dazniausiai bunalabai sunku isilasinti lasus. Sie lasai isilasina paspaudus buteliuka is apacios (tarsi mygtuka) ir vienas paspaudimas ilasina viena lasa, todel visada isilasinsi tiek kiek reikia. Rekomenduoju

Atsakymas

info@alensa.lt

Dėkojame už pasidalintą patirtį 🙂