Akių lašai Hylo-Comod 10 ml

€13.79
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 13.4. Today rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€13.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Drėkinantys akių lašai Hylo-Comod

Hylo-Comod yra farmacinės įmonės Ursapharm sukurti akių lašai, kurie sudėtyje turi hialurono rūgšties, todėl efektyviai drėkina ir sutepa sausas arba sudirgusias akis.

Tinka jautrioms akims

Akių lašų Hylo-Comod sudėtyje nėra konservantų ar fosfatų, todėl jie tinka naudoti net ir jautrias akis turintiems žmonėms. Svarbi šių akių lašų sudedamoji dalis yra hialurono rūgštis – natūrali žmogaus organizme randama drėkinamoji medžiaga, kuri padeda atsigauti pažeistoms akies ragenos ląstelėms. Dėl šių savybių akių lašai Hylo-Comod yra labai švelnūs ir tinka naudoti visada, kai akims reikia atgaivos.

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis yra labai švelni ir efektyvi drėkinamoji medžiaga, aptinkama sąnariuose, ašarose ir akies stiklakūnio skystyje. Ši rūgštis akies paviršių padengia papildomu sluoksniu, kuris apsaugo nuo sausėjimo ir užtikrina, kad visos ragenos ląstelės būtų pakankamai sudrėkintos.

Kaip naudoti Hylo-Comod akių lašus?

Hylo-Comod lašai numalšina perštėjimą ir atgaivina sausas akis. Šiuos lašus galima naudoti ir kontaktiniams lęšiams drėkinti. Hylo-Comod akių lašų naudojimas nėra ribotas, todėl juos galite lašintis kada tik reikia. Atidarius, šiuos lašus reikia sunaudoti per 6 mėnesius.

Patentuota Comod® sistema

Kiekvienas Hylo-Comod akių lašų buteliukas turi specialų Comod® aplikatorių, kuris neleidžia į vidų patekti mikroorganizmams ir užtikrina tikslų ir vienodą dozavimą lašinant.

Atributai
Gamintojas: Ursapharm
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 6 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?