Akių lašai Hylo-Comod 10 ml

€15.79
99% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 29.10. Stock day info: Tomorrow 29. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€15.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Drėkinantys akių lašai Hylo-Comod

Hylo-Comod yra farmacinės įmonės Ursapharm sukurti akių lašai, kurie sudėtyje turi hialurono rūgšties, todėl efektyviai drėkina ir sutepa sausas arba sudirgusias akis.

Tinka jautrioms akims

Akių lašų Hylo-Comod sudėtyje nėra konservantų ar fosfatų, todėl jie tinka naudoti net ir jautrias akis turintiems žmonėms. Svarbi šių akių lašų sudedamoji dalis yra hialurono rūgštis - natūrali žmogaus organizme randama drėkinamoji medžiaga, kuri padeda atsigauti pažeistoms akies ragenos ląstelėms. Dėl šių savybių akių lašai Hylo-Comod yra labai švelnūs ir tinka naudoti visada, kai akims reikia atgaivos.

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis yra labai švelni ir efektyvi drėkinamoji medžiaga, aptinkama sąnariuose, ašarose ir akies stiklakūnio skystyje. Ši rūgštis akies paviršių padengia papildomu sluoksniu, kuris apsaugo nuo sausėjimo ir užtikrina, kad visos ragenos ląstelės būtų pakankamai sudrėkintos.

Kaip naudoti Hylo-Comod akių lašus?

Hylo-Comod lašai numalšina perštėjimą ir atgaivina sausas akis. Šiuos lašus galima naudoti ir kontaktiniams lęšiams drėkinti. Hylo-Comod akių lašų naudojimas nėra ribotas, todėl juos galite lašintis kada tik reikia. Atidarius, šiuos lašus reikia sunaudoti per 6 mėnesius.

Patentuota Comod® sistema

Kiekvienas Hylo-Comod akių lašų buteliukas turi specialų Comod® aplikatorių, kuris neleidžia į vidų patekti mikroorganizmams ir užtikrina tikslų ir vienodą dozavimą lašinant.

Atributai
Gamintojas: Ursapharm
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 6 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Konservantai: Ne
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

99%
51 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?