Akių lašai Hyabak 10 ml

€11.39
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 17.9. Stock day info: Today 17. rugsėjo Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 17. rugsėjo rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€11.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Akių lašai Hyabak 0.15% 10 ml

Šie Haybak akių lašai sudėtyje turi 0.15% hialurono rūgšties, todėl suteikia natūralų ir greitą palengvėjimą sudirgusioms akims. Puikiai tinka atgaivinti nuvargusioms akims ar paveiktoms oro kondicionavimo, dulkių, sausos aplinkos, dūmų, ilgo darbo kompiuteriu ir daugiau. Šie lašai padeda nuo akių paraudonavimo ir niežulio. Vos lašas šio produkto užlopo įtrūkimus audinyje. Pakuotė yra 10 ml dydžio. Šie lašiukai turi būti suvartoti per tris mėnesius po atidarymo.

Naudojimas su kontaktiniais lęšiais

Hyabak taip pat tinkami palengvinti kontaktinių lęšių sukuriama diskomfortą. Juos galima įsilašinti neišimant kontaktinių lęšių iš akies.

Dozavimas

Įprastomis sąlygomis akims atgaivinti pakanka vieno lašiuko. Ši dozė gali būti koreguojama atsižvelgiant į jūsų asmeninius poreikius. Dėka hialurono rūgšties, šie lašiukai gydo ir drėkina Jūsų akis imituodamos tikrų ašarų charakteristikas natūraliu būdu be jokių pridėtų konservantų. Sudėtyje taip pat randamas Actinquinolis blokuoja kenksmingus UVB saulės spindulius. Tiesa, visuomet rekomenduojame su savimi turėti ir akinius nuo saulės. Tik jie užtikrina pilną apsaugą nuo UV spindulių.

Revoliucinė ABAK sistema

Hyabak išnaudoja patentuotą ABAK dozavimo sistemą, kurios pagalba išlaikysite stabilią dozę. Buteliuke iš viso yra apie 300 lašiukų. Ši unikali sistema taip pat neleidžą į buteliuko vidų patekti purvui ar bakterijoms.

Atributai
Gamintojas: Thea
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Galiojimas: 6 mėnesiai ir daugiau
Konservantai: Ne
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Akių lašai Gelone 10 ml

Prekyboje
  • Galima naudoti kartu su lęšiais
  • Greitas palengvėjimas
  • Ilgalaikis poveikis
Kaina tik: €4.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?