Akių lašai Hyabak 10 ml

€11.69
99% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 7.12. rinkitės parametrus...
Omniva paštomatas (2–4 darbo dienos) €1.49 *
Omniva kurjeris (2–4 darbo dienos) €1.99 *
DHL EXPRESS (1–2 darbo dienos) €9.99   
* Nemokamas pristatymas užsisakius už €19.00 ar daugiau
€11.69
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Akių lašai Hyabak 0.15% 10 ml

Šie Haybak akių lašai sudėtyje turi 0.15% hialurono rūgšties, todėl suteikia natūralų ir greitą palengvėjimą sudirgusioms akims. Puikiai tinka atgaivinti nuvargusias ar kitų aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, oro kondicionierių, dulkių, sausos aplinkos, dūmų, ilgo darbo kompiuteriu, paveiktas akis. Šie lašai malšina akių paraudimą ir niežulį. Vos vienas lašas vaizdžiai tariant "užlopo" įtrūkimus akies audinyje. Pakuotė yra 10 ml dydžio. Šiuos lašiukus reikia sunaudoti per tris mėnesius po pirmojo atidarymo.

Naudojimas su kontaktiniais lęšiais

Hyabak taip pat tinkami palengvinti kontaktinių lęšių sukuriama diskomfortą. Juos galima įsilašinti neišimant kontaktinių lęšių.

Dozavimas

Įprastomis sąlygomis akims atgaivinti pakanka vieno lašiuko. Ši dozė gali būti koreguojama atsižvelgiant į jūsų asmeninius poreikius. Dėka hialurono rūgšties, šie lašiukai gydo ir drėkina Jūsų akis imituodamos tikrų ašarų charakteristikas natūraliu būdu be jokių pridėtinių konservantų. Sudėtyje taip pat esantis Actinquinolis blokuoja kenksmingus UVB saulės spindulius. Tačiau siekiant pilnavertės apsaugos nuo UV spinduliuotės, rekomenduojame su savimi visuomet turėti ir akinius nuo saulės.

Revoliucinė ABAK sistema

Hyabak naudoja patentuotą ABAK dozavimo sistemą, kurios dėka visada įsilašinsite stabilią lašų dozę. Buteliuke iš viso yra apie 300 lašiukų. Ši unikali sistema taip pat apsaugo buteliuką nuo purvo ir bakterijų.

Atributai - Akių lašai Hyabak 10 ml

Gamintojas: Thea
Kiekis: 10 ml
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Konservantai: Ne
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

99%
70 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?