Akių gelis Recugel 10 g

€8.29
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 2.8. Stock day info: Tomorrow Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€8.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Recugel Akių Gelis 10 g

Bausch and Lomb Recugel akių gelis yra panašus į akies lašus, tačiau jo veikimo laikas ilgesnis, tai lemia produkto sudėties formulė. Recugel atgaivina ir malšina sausas, sudirgusias akis, taip pat stimuliuoja ragenos ląstelių atsinaujinimą.

Efektyvus palengvėjimas po akies traumos

Recugel greitai malšina akių nuovargio ir sudirgimo simptomus, kuriuos gali sukelti per ilgas darbas kompiuteriu, ekstremalios aplinkos sąlygos (šaltis, vėjas, oro kondicionierius) ir kt.

Recugel aktyvioji medžiaga dekspantenolis padeda išvengti ragenos audinio surandėjimo po operacijos ar traumos. Gelis itin efektyvus gydant rageną po nudegimų, LASIK ir PRK operacijų, išorinių veiksnių padarytos žalos, ar ragenos uždegimo.

Kaip naudoti Recugel

Gelis gali būti naudojamas 3-5 kartus per dieną. Išspauskite 1-ą lašą Recugel į tarpelį tarp akies obuolio ir atpainiojo voko.

Dėl tirštesnės, gelinės produkto konsistencijos, ypatingai atsargiai naudokite produktą vairuodami, kadangi gelis gali trumpam suprastinti regėjimą. Nerekomenduojame naudoti šio gelio, jei nešiojate kontaktinius lęšius.

Recugel sudėtyje yra konservanto - cetrimido. Todėl šis produktas gali būti naudojamas tik mėnesį po atidarymo.

Atributai
Gamintojas: Bausch and Lomb
Naudojimas po atidarymo: 1 mėnuo
Ar galima naudoti su kontaktiniais lęšiais: Ne
Konservantai: Taip

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Agnius Meckovskis

Isbandziau ir galiu pasakyti, kad labai geras gelis. Naudoju pries miega, nes poveikis ilgesnis negu iprastu akiu lasu. Pateisino lukescius

Atsakymas

info@alensa.lt

Dėkojame už pasidalintą patirtį 🙂