Akinių užsakymas - žingsnis po žingsnio

Kaip vyksta receptinių akinių užsakymas mūsų parduotuvėje? Dėl plataus akinių rėmelių modelių asortimento mūsų parduotuvėje, lengvai rasite tobulus sau. O ką daryti, jei norėtumėte pasirinktus rėmelius užsisakyti su korekciniais lęšiais, pagamintais pagal individualų jūsų akinių receptą? Toliau pateikiame, kaip akinius užsisakyti:

Nurodykite išrašytų akinių tipą

Visų pirma, ar jums reikia akinių į tolį, ar į arti? O gal jums išrašyti progresiniai akiniai, kurie užtikrins aiškų regėjimą visais atstumais? Kitas variantas, tiesiog norite nereceptinių kompiuterinių akinių, kurie padėtų apsaugoti akis nuo pernelyg didelės skaitmeninių ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos.

Įkelkite savo receptą arba panaudokite receptą iš ankstesnio užsakymo

Antra, pateikite mums savo receptą. Tai galite padaryti šiais būdais: įvesti parametrus rankiniu būdu, įkelti savo recepto nuotrauką arba panaudoti parametrus iš savo ankstesnio užsakymo.

Patogiausias būdas yra tiesiog įkelti recepto nuotrauką. Jūsų bus paprašyta įvardinti receptą ir nurodyti, kada jis buvo išrašytas jūsų akių priežiūros specialisto. Mes apdorosime jūsų parametrus ir užbaigsime užsakymą už jus. Taip pat galite įkelti savo receptą tiesiai į savo paskyrą, dabar pat.


Įkelti savo receptą dabar

Įveskite PD (atstumą tarp vyzdžių)

Atstumas tarp vyzdžių (PD) - tai milimetrais išreikštas atstumas tarp vyzdžių centrų. Receptuose galite rasti dvi reikšmes (po vieną kiekvienai akiai) arba tik vieną (abiem akims kartu).

Jei nežinote arba recepte nematote savo PD, galite jį išmatuoti interneto kameros pagalba arba pasinaudoję fotoaparatu ir bet kokia kortele, kuri turi magnetinė juostelę. Daugiau informacijos

Lęšio storis

Pagal jūsų receptą mūsų sistema automatiškai nustatys optimalų lęšių storį. Kuo sudėtingesnis receptas, tuo plonesni turi būti lęšiai, kad galėtume išgauti tinkamą rezultatą. Jei nesate tikri, kurį variantą pasirinkti, mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės.

Pridėti papildomas, tačiau neprivalomas, lęšių funkcijas

Visi mūsų lęšiai yra padengti 5 standartinėmis lęšius gerinančiomis dangomis už kurias mokėti papildomai nereikia. Tačiau taip pat siūlome papildomų funkcijų, kurias, jei pageidaujate, galite pridėti prie savo lęšių: mėlyną šviesą blokuojantis filtras, savaime tamsėjantys, pereinamieji lęšiai, patamsinti saulės akinių lęšiai ir kt.

Jei pasirinkote progresinius akinius, 5 žingsnyje jums reikės pasirinkti lęšių matymo lauką. Pasirinkę pažangesnį regėjimo lauką, padidinsite lęšių komfortą ir kokybę. Pažangesnės lęšių technologijos padeda sumažinti periferinius iškraipymus ir praplėsti optines zonas vidutiniams ir artimiems atstumams.

Sudėkite viską į pirkinių krepšelį ir užbaikite užsakymą

Štai ir viskas! Jūsų naujieji akiniai netrukus bus pristatyti jums į namus!

Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių el. paštu arba telefonu. Mielai padėsime jums atlikti užsakymą. Išsamesnės informacijos rasite puslapyje D.U.K. - Akiniai.

Pirkti akinius