Akinių lęšių spalvos ir mėlyna šviesa

Skaidrūs, geltoni ir raudoni mėlyną šviesą blokuojantys akinių lęšiai

Mėlynoji šviesa - neabejotinai aktuali šių dienų tema. Atsižvelgiant į tai, kad neįsivaizduojame pasaulio be savo prietaisų, tampa vis svarbiau kovoti su neigiamu pernelyg didelės mėlynos šviesos poveikiu. Tačiau tai taip pat reiškia, kad atsirado ir didžiulė pasiūla prekių, kurios siūlo apsaugą. Taigi, kas jums belieka? Ar turėtumėte įsigyti akinius su aiškiu mėlyną šviesą blokuojančiu filtru? O kaip dėl lęšių su geltono atspalvio filtru? O gal geriausia rinktis raudonus lęšius? Pradėkime nuo to, kad nereikia jaustis priblokštam. Tai ne varžybos, kurios spalvos lęšiai geriausi. Viskas priklauso nuo nuo jūsų aplinkybių ir nuo to, kam naudojate mėlyną šviesą blokuojančius akinius. Aiškiai aptarsime skaidrių, geltonų ir raudonų / gintarinių lęšių spalvų akinių skirtumus.

Daugiau bendros informacijos apie mėlynąją šviesą, jos poveikį ir mūsų parduotuvėje siūlomus mėlynosios šviesos produktus rasite šiame puslapyje:

Daugiau apie mėlyną šviesą sužinokite čia

Skaidrūs mėlyną šviesą blokuojantys akiniai

Skaidri mėlyną šviesą blokuojanti danga

Jei vertinate mėlynos šviesos sugerties laipsnį, bet koks skaidrus filtras techniškai niekada negali sugerti daugiau nei 30% visos mėlynos šviesos. Pavyzdžiui, mūsų akinių mėlynos šviesos filtras sugeria ir blokuoja iki 20%. Šio tipo akiniai nėra skirti visiškai sugerti ar blokuoti mėlyną šviesą. Žmonėms biologiškai reikalingas tam tikras mėlynosios šviesos kiekis. Jei peržiūrėjote mūsų bendrąjį puslapį apie mėlynąją šviesą, galbūt perskaitėte, kad natūrali mėlyna šviesa palaiko mūsų produktyvumą ir budrumą dienos metu. Skaidrios mėlynosios šviesos akiniais siekiama sumažinti dirbtinės mėlynosios šviesos keliamą įtampą mūsų kasdieniame gyvenime. Todėl jie dažnai vadinami "kompiuteriniais akiniais". Jie skirti nešioti patalpose kaip patogus, neįpareigojantis ir nepastebimas būdas apsaugoti akis leidžiant laiką prie ekrano. Tai reiškia, kad jie gali padėti kovoje su skaitmeniniu akių nuovargiu, galvos skausmu, akių skausmu, energijos ir produktyvumo praradimu ir t. t., kai dirbate, mokotės ar žaidžiate prie ekranų ilgesnį laiką.

Idealiai tinka:

Kasdieniam naudojimui patalpose

Per didelio dirbtinio apšvietimo sukeltos įtampos mažinimui

Tikrų ekrano spalvų išlaikymui*

Jūsų progresyviniai lęšiai mūsų parduotuvėje gaus nuostabų standartinių lęšių dangų rinkinį.

Ne pats idealiausias variantas:

Žmonėms, turintiems didesnį jautrumą mėlynai šviesai

Žmonėms, kurių miego ciklas labai sutrikęs

*Atkreipkite dėmesį, kad bet koks mėlynos šviesos filtras visada šiek tiek pakeičia spalvas, todėl jų nerekomenduojama naudoti siekiant 100% tikrų spalvų suvokimo, pvz., grafinio dizaino darbams.

Įsigykite nereceptinius kompiuterio akinius

Geltoni mėlyną šviesą blokuojantys akiniai

Geltona mėlyną šviesą blokuojanti danga

Geltoni akiniai nuo mėlynos šviesos - tai žingsnis į priekį nuo skaidrių lęšių. Priklausomai nuo kokybės, jie gali blokuoti ir sugerti apie 50-70% visos mėlynos šviesos. Jie vis tiek praleidžia dalį būtinos mėlynos šviesos. Žinoma, geltoni lęšiai turės įtakos jūsų spalvų suvokimui, tačiau jie geriau padeda sumažinti skaitmeninę akių įtampą, galvos skausmus ir migreną, sutrikusį miego ciklą ir kitus su mėlynos šviesos pertekliumi susijusius nusiskundimus. Tokius akinius vis dar dažniausiai siūloma naudoti dienos metu, nors padidėjęs jų veiksmingumas leidžia pereiti prie naktinio naudojimo. Juos gali nešioti visi, tačiau paprastai jie skirti žmonėms, kurie yra jautresni mėlynai šviesai, arba žmonėms, kurie valandų valandas praleidžia intensyviai žiūrėdami į ekranus, pvz., profesionaliems žaidėjams. Todėl geltonos spalvos akiniai liaudyje vadinami "žaidimų akiniais". Taip pat tyrimais įrodyta, kad geltonas atspalvis gali padėti nuo sezoninės depresijos ir streso kenčiantiems žmonėms pagerinti nuotaiką.

Idealiai tinka:

Naudojimui patalpose ir lauke šviesiuoju paros metu iki vakaro

Žmonėms, kurių jautrumas mėlynai šviesai yra didesnis: jie labiau sumažins galvos skausmą, akių įtampą, nuovargį ir kt., kuriuos sukelia dirbtinė mėlyna šviesa.

Žmonėms, kenčiantiems nuo streso, nerimo ir sezoninės depresijos.

Žmonėms, kurie pastebi, kad jų miego ciklas yra šiek tiek sutrikdytas dėl mėlynos šviesos pertekliaus.

Ne pats idealiausias variantas:

Žmonėms, kurie nori neįpareigojančių ir diskretiškai atrodančių mėlynos šviesos akinių

Siekiant tikro ir tikslaus spalvų suvokimo

Žmonėms, kurių cirkadinis ritmas labai sutrikęs, arba tiems, kuriuos kankina nemiga.

Įsigykite geltono atspalvio žaidimų akinius

Raudoni/gintariniai mėlyną šviesą blokuojantys akiniai

Raudona/gintarinė mėlyną šviesą blokuojanti danga

Šioje vietoje viskas tampa rimčiau. Raudoni arba oranžiniai / gintariniai mėlyną šviesą blokuojantys akiniai gali sugerti ir užblokuoti iki 100% visos mėlynos šviesos. Kadangi žmonėms, kaip minėta anksčiau, dieną reikia šiek tiek mėlynos šviesos, šie akiniai daugiausia skirti naudoti prieš miegą. Raudonus akinius reikėtų nešioti likus 2-3 valandoms iki miego, nes tokiu būdu yra skatinama miego hormono melatonino gamyba, kuis reikalingas sveikam poilsiui. Todėl šio tipo mėlyną šviesą blokuojantys akiniai vadinami "miego akiniais". Taigi, jei mėlyna šviesa smarkiai kenkia jūsų miegui, raudonų atspalvių akiniai nuo mėlynos šviesos yra jūsų pasirinkimas. Atminkite, kad šie akiniai stipriai pakeis jūsų spalvų suvokimą, todėl jų nerekomenduojama naudoti dienos metu.

Idealiai tinka:

Optimaliam miego ciklui užtikrinti

Naudojimui naktį, prieš einant miegoti

Ne pats idealiausias variantas:

Kasdieniam naudojimui dienos metu

Siekiant tikro spalvų suvokimo ir aiškus matomumo**

**Nors raudono atspalvio mėlynos šviesos akinius galima nešioti lauke ir patalpose prieš miegą (nes jie blokuoja visą ir natūralią, ir dirbtinę mėlyną šviesą), jų niekada nederėtų nešioti, kai reikia aiškaus matomumo pvz., vairuojant automobilį arba dirbant su sunkiąja technika.

Įsigykite raudonos spalvos miego akinius

Įsigykite receptinius akinius ir pridėkite skaidrų mėlynos šviesos filtrą