Akiniai nuo saulės Pilot

Moteriški Vyriški
Akinių dydis Koks mano dydis?

Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Ketvirtadienis 15.4.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00
Garantija ir autentiškumas
€9.99
virtual-try Pasimatuok

Šių rėmeliai yra pilot modelio. Tokia forma puikiai tinka bet kokios formos veidui. Aukso spalvos rėmeliai, be abejonės pridės žavesio ir rafinuotumo jūsų išvaizdai. Žalia akinių stikliuko spalva iš esmės slopina ryškią šviesą, tokie akiniai puikiai tinka aktyviai veiklai lauke. Pagrindinė rėmelių medžiaga – patvarus metalas. Akiniai metaliniais rėmeliais – elegantiškam ir stilingam įvaizdžiui.

Šie stilingi aviatoriaus modelio akiniai nuo saulės tinka prie visų veido formų ir aprangos stilių. Metaliniai aukso spalvos rėmeliai yra lengvi, patvarūs ir patogūs nešioti, o tamsiai žali stikliukai patikimai apsaugo nuo pavojingų UV spindulių.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.