Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 lęšiai)

€44.29
99% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 30.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€44.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Kontaktiniai lęšiai Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Kontaktiniai lęšiai Air Optix plus HydraGlyde Multifocal skirti kovai su presbiopija, kuri dažnai pasireiškia senstant. Alcon gamina šiuos kontaktinius multifokalinius lęšius iš silikono-hidrogelio, kuris yra labai laidus deguoniui. Lęšiai yra šviesiai melsvos spalvos, todėl juos lengva prižiūrėti. Šioje pakuotėje yra 6 lęšiai.

Patvarios medžiagos, praturtintos HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde Multifocals kontaktinių lęšių medžiaga užtikrina komfortą lęšius nešiojant iki 30 dienų. HydraGlyde® technologijos pagalba, vanduo yra “uždaromas lęšyje”, todėl jie visada yra maloniai drėgni ir patogūs. Tai ypač svarbu tiems, kurių akys jautrios, labai išsausėjusios ir tiems, kurie kenčia nuo sausų akių sindromo.

Kitas didelis šių mėnesinių multifokalinių lęšių privalumas - SmartShield® Technologija. Jos dėka lęšio paviršius padengiamas apsaugine plėvele, kuri apsaugo lęšį nuo besikaupiančio purvo. Purvas ir nuosėdos mažiau trukdo regėjimui, nesukelia diskomforto.

Optinių zonų derinys

Su Air Optix plus HydraGlyde Multifocal lęšiais žvilgsnį kreipdami iš vienos optinės zonos į kitą, nejausite jokių trikdžių. Puikiai matysite ir toli, ir arti, ir vidutiniame nuotolyje esančius objektus, net vairavimo metu.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 138 Dk/t prie -3.00 Dpt
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 33%
Prekės pavadinimas: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Papildymas: High (+2.00 - +2.50), Low (+0.75 - +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

99%
614 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?