Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lęšiai)

€37.39
98% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 30.1. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€37.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism toriniai kontaktiniai lęšiai

Šie mėnesiniai, silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti. Galite pasirinkti skirtingus lęšio cilindro ir ašies parametrus. Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism pasižymi dideliu deguonies pralaidumu. Dar viena šių lęšių ypatybė - jie yra šviesiai melsvo atspalvio, todėl juos lengviau tvarkyti ir valdyti.

Šių lęšių dizainas užtikrina komfortą, lęšiai stabiliai laikosi akyse, nesisukioja, o tai galėtų pakenkti regėjimo kokybei. Užtikriname, kad su šiais lęšiais visą dieną matysite ryškiai ir aiškiai.Pakuotę sudaro 6 lęšiai.

Alcon garantuoja, kad mėnesiniai lęšiai Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism tinka prailgintam nešiojimui. Tačiau prieš nešiodami šiuos lęšius prailgintai pasikonsultuokite su oftalmologu.

Pažangios technologijos

Toriniai lęšiai Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism yra apdorojami pasitelkiant dvi pažangias technologijas. HydraGlyde® Moisture Matrix technologija apsaugo lęšius nuo išsausėjimo, jie išlieka drėgni ir komfortiški. O technologija SmartShield ™ Technology sukuria apsauginį sluoksnį ant lęšių paviršiaus ir taip užtikrina, kad lęšiai išliktų švarūs. Tai ženkliai sumažina nuosėdų ir purvo kiekį besikaupiantį ant lęšių.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Deguonies pralaidumas: 108 Dk/t
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 33%
Prekės pavadinimas: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

98%
345 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?