Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 lęšiai)

€21.29
80%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 7.7.
Pridėti prie užsakymo
€5,99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€21.29
Eko rinkiniai
Kaina: €27.28 Sutaupyk: €1.50
Kaina: €27.38 Sutaupyk: €2.50
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism toriniai kontaktiniai lęšiai

Šie mėnesiniai, silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti. Galite pasirinkti skirtingus lęšio cilindro ir ašies parametrus. Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism labai gerai praleidžia deguonį, kadangi lęšiai yra šviesiai melsvos spalvos, juos lengviau tvarkyti.

Šių lęšių dizainas užtikrina komfortą, lęšiai stabiliai laikosi akyse, nesisukioja, o tai galėtų pakenkti regėjimo kokybei. Užtikriname, kad su šiais lęšiais visą dieną matysite ryškiai ir aiškiai. Pakuotę sudaro 3 lęšiai.

Alcon garantuoja, kad mėnesiniai lęšiai Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism tinka prailgintam nešiojimui. Tačiau prieš nešiodami šiuos lęšius prailgintai kreipkitės į oftalmologą.

Pažangios technologijos

Toriniai lęšiai Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism apdorojami naudojant dvi pažangias technologijas. HydraGlyde® Moisture Matrix technologija apsaugo lęšius nuo išsausėjimo, jie išlieka drėgni ir komfortiški. Antroji technologija vadinama SmartShield ™ Technology. Ji sukuria apsauginį lęšių sluoksnį ir taip užtikrina, kad lęšiai išliktų švarūs. Tai ženkliai sumažina nuosėdų ir purvo kiekį besikaupiantį ant lęšių.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį – Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai
Gamintojas: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 138 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 33%
Prekės pavadinimas: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip

Atsiliepimai

80%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VO-Skla-Prumer
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top