Air Optix Night and Day Aqua (6 lęšiai)

€33.99
70%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pirmadienis 20.5.

Cleaner
blank
Pridėti
€5,7

Mėnesiniai lęšiai Air Optix Night and Day Aqua išsiskiria vienu didžiausių deguonies pralaidumu visoje lęšių rinkoje. Juos neišsiimant galima nešioti iki 30 parų.

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€33.99
GUDRI
ALTERNATYVA

TopVue Air yra iš silikono hidrogelio pagaminti kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima nešioti ne ilgiau kaip mėnesį. Šių lęšių sudėtyje yra natūralios drėkinamosios medžiagos natrio hialuronato, todėl nešiojant jie išlieka drėgni, yra patogūs ir nesausina akių.

Kaina: €21.20 Sutaupyk: €12.79
GUDRI
ALTERNATYVA
Eko rinkiniai
Kaina: €39.69 Sutaupyk: €1.50
Kaina: €39.48 Sutaupyk: €2.50
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Mėnesiniai lęšiai dienai ir nakčiai Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua yra firmos Alcon gaminami mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Juos galima nešioti įsidedant ryte ir išsiimant vakare, tačiau, anot gamintojo, šiuos lęšius galima dėvėti ir neišsiimant. Tai reiškia, kad juos įsidėję akyse galite laikyti iki 30 parų, netgi miegodami naktį. Air Optix Night and Day Aqua kontaktiniai lęšiai išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu, dėl kurio ragena gauna pakankamai deguonies netgi miegant, kai akys yra užmerktos. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Lęšius Air Optix Night and Day Aqua galima įsigyti ir 3 lęšių pakuotėje.

Nešiojimas dieną ir naktį

Nors gamintojas leidžia šiuos lęšius nešioti neišsiimant, prieš tai darant būtina pasitarti su akių priežiūros specialistu. Ne visi gali kontaktinius lęšius nešioti dieną ir naktį. Turėkite omenyje, kad akių gydytojų nuomonė šiuo klausimu skiriasi. Dauguma specialistų kontaktinių lęšių nešioti neišsiimant visiškai nerekomenduoja, kiti pataria juos išsiimti panešiojus ne daugiau nei 5 dienas, ir t.t.

Pasitarkite su akių gydytoju

Lęšiai Air Optix Night and Day be jokios abejonės yra vieni iš kokybiškiausių kontaktinių lęšių rinkoje. Tačiau jie išsiskiria mažesniu nei įprasta diametru (DIA = 13,8 mm), kuris gali netikti didelei daliai kontaktinių lęšių nešiotojų. Standartinis lęšių diametras yra 14,0 arba 14,2 mm. Dėl šios priežasties prieš įsigydami Air Optix Night and Day lęšius nueikite pas akių gydytoją ir įsitikinkite, kad šie lęšiai tiktų jums nešioti. Kitaip rizikuojate be reikalo išleisti pinigus ir nešiodami lęšius jaustis nepatogiai.

Atributai
Gamintojas: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
DIA: 13.80
Deguonies pralaidumas: 175 Dk/t
Vandens kiekis: 24%
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Galiojimas: 32 mėnesiai ir daugiau
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga 2: Lotrafilcon A
UV filtras: Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip

Atsiliepimai (3)

70%
Įvertinkite šį produktą
100%
100%
Modestas

Naudoju keletą metų. Puikūs lęšiai. Jokių priekaištų.

Atsakymas
info@alensa.lt

Džiaugiamės, kad radote tai, kas jums iš tikrųjų tinka.

100%
Jolita

Geresnių neradau.

10%
Aušra

Daug metų pirkau siuos lesius. Man jie buvo geriausi. Dabar nusipirkau ir pasigailėjau, kad išmečiau senuoisu. Naujų lęšių labai bloga kokybė: vakarereik persiplaut, svaygsta galva

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Pristatymas

Nesvarbu

Geri lesiai. Tik norejau parasyt, kad kas menesi beveik pas jus uzsakau jau beveik metus. Niekad nebuvo jokiu problemu. Bet sikart ir praeita karta Omniva velavo viena diena. Ir neatsako konkreciai pagalbos tarnyba kur yra siunta. Nezino... Jusu sekimo numeris rodo kad kurjerio rankose visa diena, bet kazkodel pristato tik kita diena.

Komentaras

Rasa

Pagal mane tai šitie lęšiai yra geriausi jei pasilikti nakčiai reikia. Per metus dar nei kart nebuvo jokių problemų.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top