Air Optix Night and Day Aqua (6 lęšiai)

€39.89
100% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 6.2. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€39.89
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Mėnesiniai lęšiai dienai ir nakčiai Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua - tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina Alcon. Lęšius galite nešioti dviem būdais: įsidėti ryte ir išsiimti vakare arba įsidėti ir neišsiimti. Tai reiškia, kad įsidėję lęšius, akyse galite juos laikyti iki 30 parų, netgi miegodami naktį. Air Optix Night and Day Aqua kontaktiniai lęšiai išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu, dėl kurio ragena gauna pakankamai deguonies netgi miegant, kai akys yra užmerktos. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Lęšius Air Optix Night and Day Aqua galima įsigyti ir 3 lęšių pakuotėje.

Nešiojimas dieną ir naktį

Nors gamintojas leidžia šiuos lęšius nešioti neišsiimant, prieš pasirenkant tokį nešiojimo būdą būtina pasitarti su akių priežiūros specialistu. Ne visi gali kontaktinius lęšius nešioti ir dieną, ir naktį. Turėkite omenyje, kad akių gydytojų nuomonė šiuo klausimu irgi skiriasi. Dauguma specialistų kontaktinių lęšių nešioti neišsiimant visiškai nerekomenduoja, kiti pataria juos išsiimti panešiojus ne ilgiau nei 5 dienas, ir t.t.

Pasitarkite su akių gydytoju

Lęšiai Air Optix Night and Day be jokios abejonės yra vieni iš kokybiškiausių kontaktinių lęšių rinkoje. Tačiau jie išsiskiria mažesniu nei įprasta diametru (DIA = 13,8 mm), kuris gali netikti didelei daliai kontaktinių lęšių nešiotojų. Standartinis lęšių diametras yra 14,0 arba 14,2 mm. Dėl šios priežasties prieš įsigydami Air Optix Night and Day lęšius, apsilankykite pas akių gydytoją ir įsitikinkite, kad lęšių diametras tinka jūsų akims. Nerizikuokite, kad pinigai nenueitų veltui ir kad nereikėtų nešioti nepatogių lęšių.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix Night and Day Aqua (6 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
DIA: 13.80
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 175 Dk/t
Vandens kiekis: 24%
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Prekės pavadinimas: Air Optix Night and Day Aqua
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon A
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

100%
31 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (5)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Modestas

Naudoju keletą metų. Puikūs lęšiai. Jokių priekaištų.

Atsakymas info@alensa.lt

Džiaugiamės, kad radote tai, kas jums iš tikrųjų tinka.

Aušra

Daug metų pirkau siuos lesius. Man jie buvo geriausi. Dabar nusipirkau ir pasigailėjau, kad išmečiau senuoisu. Naujų lęšių labai bloga kokybė: vakarereik persiplaut, svaygsta galva

Nesvarbu

Geri lesiai. Tik norejau parasyt, kad kas menesi beveik pas jus uzsakau jau beveik metus. Niekad nebuvo jokiu problemu. Bet sikart ir praeita karta Omniva velavo viena diena. Ir neatsako konkreciai pagalbos tarnyba kur yra siunta. Nezino... Jusu sekimo numeris rodo kad kurjerio rankose visa diena, bet kazkodel pristato tik kita diena.

Rasa

Pagal mane tai šitie lęšiai yra geriausi jei pasilikti nakčiai reikia. Per metus dar nei kart nebuvo jokių problemų.

Jolita

Geresnių neradau.