Air Optix Night and Day Aqua (3 lęšiai)

€22.99
95% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 6.2. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €7.49
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€22.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Mėnesiniai lęšiai dienai ir nakčiai Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua - tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina Alcon. Lęšius galite nešioti dviem būdais: įsidėti ryte ir išsiimti vakare arba įsidėti ir neišsiimti. Tai reiškia, kad įsidėję lęšius, akyse galite juos laikyti iki 30 parų, netgi miegodami naktį. Air Optix Night and Day Aqua kontaktiniai lęšiai išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu, dėl kurio ragena gauna pakankamai deguonies netgi miegant, kai akys yra užmerktos. Dėžutėje yra 3 lęšiai.

Lęšius Air Optix Night and Day Aqua galima įsigyti ir 6 lęšių pakuotėje.

Nešiojimas dieną ir naktį

Nors gamintojas leidžia šiuos lęšius nešioti neišsiimant, prieš pasirenkant tokį nešiojimo būdą būtina pasitarti su akių priežiūros specialistu. Ne visi gali kontaktinius lęšius nešioti ir dieną, ir naktį. Turėkite omenyje, kad akių gydytojų nuomonė šiuo klausimu irgi skiriasi. Dauguma specialistų kontaktinių lęšių nešioti neišsiimant visiškai nerekomenduoja, kiti pataria juos išsiimti panešiojus ne ilgiau nei 5 dienas, ir t.t.

Pasitarkite su akių gydytoju

Lęšiai Air Optix Night and Day be jokios abejonės yra vieni iš kokybiškiausių kontaktinių lęšių rinkoje. Tačiau jie išsiskiria mažesniu nei įprasta diametru (DIA = 13,8 mm), kuris gali netikti didelei daliai kontaktinių lęšių nešiotojų. Standartinis lęšių diametras yra 14,0 arba 14,2 mm. Dėl šios priežasties prieš įsigydami Air Optix Night and Day lęšius, apsilankykite pas akių gydytoją ir įsitikinkite, kad lęšių diametras tinka jūsų akims. Nerizikuokite, kad pinigai nenueitų veltui ir kad nereikėtų nešioti nepatogių lęšių.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix Night and Day Aqua (3 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
DIA: 13.80
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 175 Dk/t
Vandens kiekis: 24%
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Prekės pavadinimas: Air Optix Night and Day Aqua
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon A
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

95%
282 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?