Air Optix for Astigmatism (6 lęšiai) + valomasis tirpalas Gelone 360 ml

€47.78
90% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Air Optix for Astigmatism (6 lęšiai)
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 27.3. rinkitės parametrus...
Įprasta kaina €41.79
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 27.3. rinkitės parametrus...
Įprasta kaina €7.49
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€49.28 €47.78
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Mėnesiniai lęšiai Air Optix for Astigmatism

Alcon nutraukė Air Optix for Astigmatism gamybą ir šiuo metu pristato naują Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism versiją. Jei senosios versijos neturime, automatiškai siunčiame naująją versiją už tą pačią kainą. Alcon rekomenduoja pereiti prie naujosios versijos, tam nereikia papildomai konsultuotis su akių specialistu.

Air Optix for Astigmatism yra Alcon gaminami mėnesiniai lęšiai astigmatizmui koreguoti. Dėl sudėtyje esančios Lotraflicon B silikono hidrogelio medžiagos šie lęšiai išsiskiria dideliu deguonies pralaidumu, todėl nevargina akių ir yra patogūs nešioti. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Daugiau apie kontaktinius lęšius Air Optix for Astigmatism

Valomasis tirpalas Gelone

Universalus valomasis tirpalas Gelone tinka visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti ir laikyti per naktį. Dėl sudėtyje esančių dezinfekuojančių elementų ir hialurono rūgšties Gelone tirpalas tinka turintiems net ir ypatingai dirglias akis. Tirpale esančios valomosios medžiagos ir kartu su tirpalu gaunamas jonizuotas antibakterinis lęšių dėkliukas sukuria geriausias sąlygas lęšiams dezinfekuoti. Dėl hialurono rūgšties šiame tirpale laikomi lęšiai yra lankstūs, minkšti ir išlieka drėgni. Tirpalas parduodamas 360 ml talpos buteliuke kartu su antibakteriniu lęšių dėkliuku.

Daugiau apie valomąjį tirpalą Gelone



Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix for Astigmatism (6 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Deguonies pralaidumas: 110 Dk/t
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 33%
Prekės pavadinimas: Air Optix for Astigmatism
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atributai - Valomasis tirpalas Gelone 360 ml

Gamintojas: Soleko
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 360 ml
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

90%
47 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?