Air Optix EX (3 lęšiai)

€20.49
96% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 27.3. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.49
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Air Optix EX Kontaktiniai Lęšiai

Air Optix EX yra mėnesiniai, silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai pasižymintys revoliuciniais parametrais. Jų pažangi medžiaga yra itin pralaidi deguoniui, todėl lęšiai išliekta patogūs ir higieniški net ir nešiojant juos prailgintai. Šie minkštieji kontaktiniai lęšiai yra idealūs visiems aktyvaus laisvalaikio būdo megėjams, bei tiems, kuriems reikia patikimų, komfortiškų lęšių ilgoms dienoms.

Išskirtinės savybės

Air Optix EX lęšių naujasis dizainas užtikrina nepalyginamą komforto jausmą, lankstumą ir laisvę. Jų didžiausias privalumas yra itin didelis deguonies pralaidumas, kuris siekia net 175 DK/t. Tai vienas didžiausių rodiklių rinkoje. Dėka šio parametro, Air Optix EX yra tinkami nešioti prailgintai, tiesa, prieš tai darant rekomenduojama pasitarti su savo akių gydytoju. Nešiojimo periodas negali būti ilgesnis kaip 30 dienų, po kurių būtina leisti akims vieną naktį pailsėti. Nauja pora lęšių gali būti naudojama jau kitą dieną.

Atsparūs nuosėdoms

Air Optix EX kontaktiniai lęšiai pasižymi patentuota SmartShield technologija, kurios dėka lęšių paviršius ne tik idealiai lygus ir švelnus, bet taip pat apsaugotas nuo apnašų pertekliaus. Itin lygus paviršius padeda sumažinti trintį mirksėjimo metu, taip yra padidinamas komforto lygis. SmartShield technologija užtikrina komfortišką lęšių nešiojimą ir ryškų vaizda visą ir kiekvieną dieną.

Paprastesniam lęšių naudojimui užtikrinti, Air Optix EX lęšiai pasižymi melsvu atspalviu. Pakuotėje rasite tris lęšius.Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

Atributai - Air Optix EX (3 lęšiai)

Gamintojas: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
DIA: 13.80
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 175 Dk/t
Vandens kiekis: 24%
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Prekės pavadinimas: Air Optix EX
Stiprumo amplitudė: nuo -10.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Lotrafilcon A
UV filtras : Ne
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

96%
200 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?