Air Optix Colors - Honey - be dioptrijų (2 lęšiai)

€18.99
91% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Spalva
  Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 21.10. Stock day info: Tomorrow 21. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
  Prekyboje
  Pridėti prie užsakymo
  €7.49
  Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
  €18.99
  Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00
  Air Optix Colors - Honey - be dioptrijų (2 lęšiai)

  Spalvoti kosmetiniai lęšiai be dioptrijų

  Tai dioptrijų neturintys - regėjimo nekoreguojantys - spalvoti kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai naudojami tik kosmetiniais tikslais. Visiems, norintiems įsigyti tokius kosmetinius lęšius, patartina, apsilankyti pas specialistą ir gauti „plano“ receptą. Tai toks receptas, kuriame akių specialistas profesionaliai pamatavęs Jūsų akis, nurodys, kokio dydžio nekorekciniai lęšiai tiktų Jums pagal Jūsų akių dydį.

  Apie „Air Optix Colors"

  „Air Optix Colors“ tai garsaus lęšių gamintojo „Alcon“ gaminami mėnesiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai. „Alcon“ naudoja spalvų technologiją, vadinamą „3 viename“, tokiu būdu išgaunama spalva labai natūrali ir graži. „Air Optix Colors“ kolekciją sudaro 12 natūralių atspalvių. Lęšiai pagaminti iš silikono hidrogelio - patogios ir labai gerai kvėpuojančios medžiagos. Lęšius galite nešioti kiekvieną dieną; lęšių nešiojimo periodas - 1 mėnuo. Miegoti su šiais lęšiais negalima. Vieną pakuotę sudaro 2 lęšiai  Nerimaujate, kad lęšių deguonies laidumo rodiklis aprašyme skiriasi nuo to, kuris ant pakuotės? Jaudintis tikrai nereikia, nes tiesą pasakius tai vienas ir tas pats. Savo svetainėje naudojame standartinę pramoninę deguonies laidumo vertę, nurodančią deguonies pralaidumą atsižvelgiant į objektyvo storį - Dk / t. Tai vertė, apskaičiuota padalinus lęšio deguonies pralaidumą (Dk) iš lęšio storio (t). Daugelis gamintojų pateikia Dk / t, todėl nusprendėme būtent šį rodmenį naudoti visų savo produktų aprašymuose. Atkreipkite dėmesį, kad ant jūsų lęšių pakuotės gali būti nurodyta tik (Dk) vertė. Tai tiesiog yra pakuotės bazinė vertė. Tai taip pat reiškia, kad iš tikrųjų nėra skirtumo tarp skaičiaus, kuris nurodytas produkto aprašyme ir to, kuris nurodytas ant gaminio pakuotės.

  Atributai
  Lęšių spalva: Ruda
  Gamintojas: Alcon
  BC: 8.60
  DIA: 14.20
  Pakuotės dydis: 2 lęšiai
  Stiprumo amplitudė: 0
  Deguonies pralaidumas: 110 Dk/t
  Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
  Nešiojimo trukmė: 30 parų
  Vandens kiekis: 33%
  Prekės pavadinimas: Air Optix Colors
  Lęšių medžiaga: Lotrafilcon B
  Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
  UV filtras : Ne

  Visi kiti šio produkto variantai

  Atsiliepimai

  91%
  66 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

  Komentarai

  Galbūt turite klausimų, komentarų?